Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért minden csinos, szép nő...

Miért minden csinos, szép nő "ribi", aki sminkel, stb? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek miért mondják annyira sokan azt a szép, dögös, csinos lányokra, akik sminkelnek, stb., hogy rib.ancok? Attól még, mert valaki sminkeli magát, jól öltözködik, jól megcsinálja a haját, nem lesz mindjárt ribi szerintem. Mégis szinte mindenkinek az a reakciója, hogy "akkor ez tuti egy rib.anc/ k*va/ h*lye pi.csa", stb. Miért kell szerintetek így ítélkezni?

Nagyon sok olyan csaj is van köztük, akik nagyon intelligensek, okosak és kedvesek is! A nők részéről gondolom az irigység is benne van, de sok férfi szájából is hallottam ilyen megnyilvánulásokat!

Szerintetek miért? Miért kell mindig így ítélkezni a külső alapján?

Persze tisztelet a kivételnek, biztos bőven akadnak, csak sajnos én több negatív tapasztalattal "találkoztam". Érdekelne nagyon a véleményetek erről, úgyhogy légyszi írjatok!

Köszönök előre is minden normális, értelmes választ, a többit meg mellőzzétek, légyszíves!



2014. máj. 7. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A sminkkel nekem nincs semmi bajom, én is szoktam Akkor van baj, ha a smink miatt már rá sem lehet ismerni az illetőre. :)
2014. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Öh alapjáraton szeretem az extrémebb cuccokat, fűzőket (nem a fehérneműs fajtát), miniszoknyát magassarkúval meg ilyenek, és nagyon erősen sminkelem magam, mégse kaptam meg még egyszer se a fejemhez...Nem az sugárzik belőlem, hogy "könnyű nő vagyok", hanem az hogy egyedi felfogásom van és stílusom, és ugyanúgy hűvös maradok, és ha a viselkedésembe nem tudnak belekötni, akkor az öltözködésembe se szoktak...


Ha nem közönséges a smink, a kisugárzás, a ruha - az összhatás, akkor nem szokták azt mondani...Viszont ha valaki ízléstelenül és hivalkodóan sminkeli magát arról nekem is meg van a véleményem...meg szerintem a viselkedés is rátesz egy lapáttal...

2014. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én például a jó ízlésen belül maradok mindig, akárcsak Te, kedves 2. hozzászóló, és a viselkedésem is pont a "ribiskedés" ellentettje, nagyon visszahúzódó vagyok, mégis volt már, hogy megkaptam ezt a jelzőt. Bár én fiúktól még soha, csak lányoktól, de nagyon rosszul esik, amikor külső alapján ítélkeznek. És vannak ismerőseim is, akik szintén kaptak már efféle jelzőket teljesen alaptalanul (férfiaktól is). Ezért tettem fel ezt a kérdést.


És köszi az eddigi válaszokat! Azért jöhetnek még vélemények.

2014. máj. 7. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Mondok jobbat:Nálunk ugyanez megy 8.ban.Azért úgy mindenki elkezdett csajosodni,csinosabban öltözködni,sminkelni.Van 2-3 lány,aki nem érzi a határokat sminkelés terén,5-6 meg öltözködés terén.Kint van a mellük,átlátszik a blúz,lehajol az épp feneket takaró miniszoknyájában.Elkezdődött a sárdobálás,hogy így qva,úgy qva.Én is megkaptam,talán többször is,hogy én is úgy nézek ki mint egy qva,mert fel mertem venni egy New Yorkeres pulcsit(takarva volt mindenem,mondom,vastag,téli pulcsi volt).Késöbb kiderült,hogy az összes oltogatás az egyik bálna osztálytársnőnktől indult,aki hiába volt gazdag,mégis csúnya volt és kövér.Irigy volt mindenkire,aki egy kicsit csinosabb/szebb volt nála.Véleményem szerint,a legtöbb esetben alaptalan a qvázás,e szavak mögött sárga irigységtől pukkadó emberek rejlenek.
2014. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos (majdnem) mindenki kulso alapjan itelkezik , az elozo valaszolonak ,azert mondtak a pulcsidra hogy qurvas mert meno a New Yorker es neki nem lehet olyan (feltekenyseg) :D. Harman vagyunk baratnok es az egyik lequrvazta a masikat mert elkezdtek a fiuk hogy milyen jo a segge (cicagatyaban) meg csapkodtak, szegeny sirt is es akkor a megszolal a masik baratnom hogy szerinte tokre qurvasan oltozkodik mert cica gatyaban van es hogy a fiuk csapkodjak akkor miert hordja meg mindig, sztem nem fogja lecserelni a ruhatarat (mert csak cicagatyaji vannak) 2 fiu miatt es egy feltekeny lany miatt amugy meg miert nem hordhatja ha tudja hogy neki jol all? Meg mostanaban szokott farmerezni de nem lett "rosszabb segge" :D ugyan olyan mintha cica gatyaban lenne :'D amugy sztem tok gaz ha valaki kulsore itelkezik az az ember aki ezt csinalja nem is tudja hogy ROLA miket mondanak, ugyan ugy vissza kapja. Ne foglalkozz ilyen hulyekkel :)) 14/l
2014. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok:

A lányok csak féltékenykedésből mondják...nem támadni akartalak én is, nem azért írtam úgy, amit...csak már nekem is elegem van az ilyesmiből és abból is, hogy általában pont azok veszik magukra, akiktől egyébként az ilyen dolgok teljesen távol állnak...Akik tényleg olyanok, azoknak ha mondod se tűnik fel úgyse...

Amúgy tényleg ne foglalkozz velük...:)

Ha látják, hogy semmilyen hatást nem érnek el vele, abbahagyják...csak addig vicces, amíg a célpont játssza az áldozatot...

2014. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 orsolyamaroon ***** válasza:
100%

irígység, sajnos.

Férfiaknak meg az a baja, hogy nem kaphatnak meg egy ilyen kis igényes nőt, aki még sminkeli is magát,netán miniruhában van és magassarkút hord .

2014. máj. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kettes-hatos, nem bántottál meg, köszönöm a válaszod! :)

És köszi mindenkitől a válaszokat, igazatok van, megpróbálok nem foglalkozni én se az ilyen jellegű kritikákkal.

2014. máj. 9. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!