Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! Nők, lányok! Hogyan...

SOS! Nők, lányok! Hogyan lehetne elérni, hogy nagyobb legyen a mellem? Mert, zavar, hogy idősebb vagyok az osztályban és mégis az enyém a legkisebb. Valami gyógymód vagy trükk?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 19:05
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ez genetika. :) Még változni fogsz, ha vékony vagy, akkor ez nem baj. Bár nem tudom, neked mi számít kicsinek ? Lehet, hogy nem is annyira kicsi. :)
2014. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 1. 20:46
 13/16 anonim válasza:
13 éves vagy... még bőven nőhet a melled, meg amúgy is, nem hinném hogy az kéne téged foglalkoztatnia 13 évesen, hogy mekkora a melled. És az se gáz, ha kicsi marad, nem feltétlenül az határozza meg a szépségedet, sőt.
2014. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. nov. 22. 12:23
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne ezzel foglalkozz. Ha csak mem vagy (már bocsi h ezt mondom) r***nc szépségkirálynő akkor ne foglalkozz vele. Nőni fog még. És ha nem akkor se dől össze a világ. Van olyan férfi/fiú aki nem szereti a túl nagy mellű lányokat. Félre ne érts! Lágy vagyok. Nekem se olyan nagyok a melleim de mivel én antiszociális szerű egyéniség vagyok ezért nem annyira zavar. Én inkább tanulok most mert azt mondták a szüleim és a tanárok egy része hogy nekem szivacs agyam van tehát okos vagyok ezért nem akarom ezt elpazarolni. Engem nem a külső érdekel és ha egy fiú megismer belülről akkor szerintem felfedez egy gyönyörű és intelligens lányt akiről eldönti hogy tetsik neki vagy nem. És egy jó tanács: ne használj olyan topot aminek nincs pántja és szivacsos egyszerre mert az lecsúszik és lenyomja a melleidet. Ezzel akadályozza a fejlődést. Amúgy osztálytársam elkövette ezt a nagy hibát. 6.-osok vagyunk és a fiúk deszkának tartják5-6-7-8.-ban is. Ilyet ne csinálj. Azért tartják deszkának mert nagyon magas és elkezdett nőni a melle csak leszorította ezzel a toppal. És ez legyen a legnagyobb bajod az életben. :) ;)
2015. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. febr. 13. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!