Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudnék szerezni ingyen...

Honnan tudnék szerezni ingyen parfümmintákat?

Figyelt kérdés

Szeretnék szerezni pár ingyen parfümmintát, mert most nem találtam semmi olyat, ami tetszeni és kiszeretnék próbálni valami újat, de nem szeretném úgy kidobni rá a pénzt, hogy utána nem fog tetszeni.

Tudnátok ilyen oldalakat linkelni? :)

Köszönöm előre is!



2014. júl. 31. 18:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Valakinek valamilyen ötlete erre az esetre? :)
2014. júl. 31. 19:16
 2/5 anonim válasza:
100%
elmész egy drogériába vagy parfümériába és körbeszagulod az illatmintákat.
2014. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: az nem ugyanaz

én is szeretnék hazavinni illatokat és sokat illatozni őket, hogy tudjak dönteni, milyen a bőrömön, 1 hét folyamat használat után is tetszik-e... de parfümériában ha illatminta után kérdezek, úgy néznek rám, mintha ingyenélő paraszt lennék aki így akar magának parfümöt. pff. szóval ha tud valaki lelőhelyet, ingyen vagy olcsó mintákkal, írjon!

2014. aug. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem mindegy hogy ingyen kell vagy olcsón!!!! 250-300ft ért vehetsz kb 1ml mintát. első voltam
2014. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Yodeyma.hu -n . 15 ml-s parfüm mintát tudsz rendelni ingyen. Én is rendeltem és megkaptam még postaköltség sincs. Kb 2-3 hét alatt jött meg,de vagy 80 minta közül választhatsz. :)
2015. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!