Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek hogy nézek...

Lányok szerintetek hogy nézek ki? Csúnya, Átlagos, Helyes?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 18. 10:52
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Ha nem csinálnál bohócot magadból, akkor egyébként teljesen normálisan néznél ki, mert a külső alapadottságaid nem gázosak, szóval nem vagy dagi, nincs valami fura ronda arcod, meg semmi. A füled kissé eláll, de nem vészes, ha jobban elállna sem lenne zavaró. Szóval átlagos lennél és nem csúnya, végülis az arcod még helyesnek is mondható.


De ez a mesterkélt és béna frizura, az ékszertumultus, meg ez az izoming, teljesen piperkőc kölökre vall. Ja, még szőröd sincs. Egész nap a tükör előtt ülsz gondolom, vagy legalábbis a kinézeteddel foglalkozol, meg talán edzel is... (Az edzés még oké lenne, ha sportolás élvezete az oka, és nem valamilyen kinézet elérése a cél...)

Szó mi szó, nem vagy valami férfias, engem nagyon taszít, amikor valaki ennyire a külsejével van elfoglalva, a személyisége is olyan...


Javaslat: Növeszd rendesen a hajad és ne nyírd kopaszra a fél fejed! Normális frizurád legyen és ne kenj a hajadra cuccokat...

Dobd le az ékszereket, max egyet vegyél fel közülük egyszerre, ha valamelyik annyira a kedvenced.

Az ingé még annyira nem gáz, de képzelem a többi ruhadarabjaidat...

2014. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
itt egy másik képem ahol nincs csili vili stb... [link]
2014. aug. 18. 11:27
 13/34 anonim ***** válasza:
Na, ezen legalább latszik, hogy fiú vagy. Nem az esetem, de helyes. Masodik voltam.
2014. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Ez jobb, mint az első kép. Az egy kicsit sok volt.
2014. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
A 2. jobb, csak ne vágj ilyen műpofát és tényleg egészen sukár leszel.
2014. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Ilyen vagyok az utcán Ilyen Stílusom van (SwaG) . Még azt szeretném meg kérdezni hogy jól áll ez nekem vagy hanyagoljam ? [link]
2014. aug. 18. 11:37
 17/34 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez gaz..... Bocsi
2014. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
85%
Mindegyik gáz :S
2014. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben egy kis férfiasság sincs és nem is lesz. Nem az esetem...
2014. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
75%
csúnya és az átlagos között
2014. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!