Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek hogy nézek...

Lányok szerintetek hogy nézek ki? Csúnya, Átlagos, Helyes?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 18. 10:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
A 3. képen végre a szádat nem tartod idétlenül, de a sapi viszont idétlen. Még mindig arra szavazok, hogy az egyszerű a nagyszerű.
2014. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem hord nyugodtan azt, amit szeretnél. Helyes vagy, jó az alkatod. Sok minden jól állhat.

Nekem jobban tetszik a természetesebb megjelenés (nem nagyon belőtt haj, kevés ékszer, kiegészítő, saját stílus, nem ilyen kitalált dolgok, mint a swag).

De ha neked ez tetszik, akkor ne foglalkozz másokkal. Nem lehet mindenki egyforma.

2014. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Hát a 3.4-essel nem értek egyet ,mert lány vagyok ,és nem nem jön be...bocsi ,de szerintem e megjelenésed inkább meleg mint helyes ,lehet nem vagy kövér ,de nekem az arcod sem szimpatikus..
2014. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan az ilyen "swagYolo" emberek miatt utálok az utcára menni.
2014. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
51%
Az első kép olyan mint egy hímr.ngyó, a második normális hajjal még normális lenne, a vonatos meg páwás, vagy, mint egy meleg rapper.
2014. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Az arcod nem lenne csúnya, de ez a stílus, szájtartás, meg haj..borzasztó, számomra kifejezetten visszataszító, ne haragudj. Egyébként is rém unszimpatikus vagy.
2014. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Helyes arcod lenne, de ez a haj és ez a stílus nagyon nem jön be.
2014. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
23%
Na neee gyerekek ne. Nem igaz hogy minden csaj itt, jaj ez nagyon páwás, páwa így, swag úgy, fúj, undorító stílus, stb. Folyton csak ezeket olvasom, mégis minden csajnak az ilyen stílusú fiúk jönnek be. Amúgy kérdező én is páwa vagyok, ne foglalkozz az ilyenekkel. Attól hogy valaki ilyen stílust képvisel, még nem biztos ő egy felszínes bunkó köcsög, aki csak a külsejével foglalkozik. Nekem is hasonló hajam van, hasonló ruhákban járok, de alig töltök időt a tükör előtt, és vannak normális hobbijaim, szeretek horgászni, célba lőni.
2014. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
10/0
2014. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
0%
azért megnézném, hogy a lányok akik így fikázzák a srácot, hogy néznek ki külsőre!
2014. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!