Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek ki a 'luxus'vilá...

Hogyan lépjek ki a 'luxus'világábol?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Gyermekkoromota anyukam es apukam elete az uzleti vilag es szamos ceget vezetnek ,aminek orulok ,hiszen sokat dolgoznak es tapasztalnak.

Anyanak tobb plasztikai mutete is volt(mell,orr)mindenheten vasarol es engem is hajszol magaval,Michael Kors taskak es stb ..

Elegem van . .en nem ilyen vagyok ..

En egy egyszeru 17eves vagyok aki szereti a ruhakat de nem kell 200E reket ram kolteni ,en egy olcsobb helyen is feltalalom magam ,inkabb bershka es ilyenek minthogy sok divatmarka es sok "mu"dolog .

Anyaval mar beszeltem errol de nem erti meg :(:(

Mit tegyek ?'(hogyan lephetnek ki ebbol a luxusbol?


2014. aug. 18. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Úgy, hogy egyszerűen nem kérsz belőle, vedd magadnak a cuccokat és kész, vagy állj a saját lábadra.
2014. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Mond meg hogy vásárolnál magadnak, menj be bershka-ba (ami nekem még mindig drága xD) vedd meg ami tetszik. A maradékot meg tedd félre. Hidd el, ahogy apum mondja. Jön itt még kutyára dér. Meg adakozhatnál, hisz sokan vannak akik rászorulnak. Főleg a beteg gyerekek, akik azt se tudják mi betegnek lenni.
2014. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ez jo otlez koszonom .Es a raszorulo ,szegeny gyerekeknek is segitenek :)Koszonom az otletet es hidd el hogy nem ko a luxus elet inkabb dolgozz meg a penzert es a te sajat magad megdolgozott penzedbol vasarolj magadnak:)anya apa penze az nem az enyem en nem tartom magam se tobbnek se kevesebbnek :)koszii megegyszer !:)
2014. aug. 18. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Azért előbb kezdj el dolgozni és aztán nagylelkűsködj, ne a szüleid pénzét osztogasd el... mondjuk ez a kérdés úgy kamu, ahogy van, de sebaj, hát legalább kreatív és szórakoztató újdonság.
2014. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Csereljunk helyet! Itt nalunk 200% hogy nem fog SENKI 200ezret rad kolteni! De a breshkaba se gyakran fogsz eljutni, ugynis a legkozelebbi breshka 1ora kocsival.:'D
2014. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
májkul korsz párndorfban olcsó. vegyél ott.
2014. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
idejössz sírni? :D
2014. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!