Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai fiatalok nagy része, csak a szép lányokat nézi embernek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mármint arra gondolok, hogy pl., ha egy nem annyira top modell alkatú lány elsült egy poént, alig reagál rá valaki, míg, ha egy csinos csaj mondja ugyanezt, mindenki majd felfordul, úgy kacag... Szerintetek?

2014. aug. 30. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, engem szépnek tart mindenki, teszek is érte, de ezen kívül senkit nem érdekel milyen ember vagyok. Ha megszólalok egy társaságban észre sem veszik, közbe dumálnak, meg sem hallgatnak. Mivel nem vagyok egy nagydumás csaj.

Mindig az egyik ismerősöm van középpontban, aki 2x akkora mint én, külsőre semmi extra, nagyon el van hízva már, de olyan szövege van hogy imádják a pasik, csajok egyaránt.

2014. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hírességeknél is így van..ez van..és ez egyáltalán nem hülyeség..így van és kész.
2014. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szép vagyok, nekem is belevágnak a szavamba. Igazából ez társaságfüggő. Vannak azok a csoportosulások, ahol intenzíven megy a flört, például amikor egy nyári munka alkalmával szép lányként bekerülsz egy rakás idegen ember közé, akik majd csaholnak utánad, és nevetnek a legbénább vicceden is.


Egyébként nálam ez fordítva van. Előítléeteim vannak a kevésbé helyes fiúkkal szemben, sőt, azokkal szemben is, akik korán kopaszodnak. Például tegnap a buszon négy 27 év körüli srác ült körülöttem, egyik hasonlított Mr Bean-re, a másikuk kopaszodott, de mégis értelmesek voltak, hülyéskedtek, de nem versenyeztek, ki ismer több obszcén kifejezést. Egyből lejött, hogy már biztos diplomáztak, találgattam magamban, hogy milyen szakra járhattak, esetleg infó, töri vagy mérnöki, aztán tényleg jött a kalaúz, és felmutatták a felsőoktatási bérletüket. Elgondolkodtam rajta, vajon nekem, mint átlagos eszű, de szép lánynak lenne-e esélyem egy ilyen jómodorú, intelligens srácnál, és eszembe jutott, hogy biztos lenne pár téma, amiben esetlenül begéetném magam...

Ha pedig felszáll a buszra egy csapat kefefejű, hiába helyes, ha metroszexuális, és olyan stílusa van, mint diszkós Pistinek, aki cigányok közt nevelkedett, le fogom tojni, és vele szemben is lesznek előítéleteim, csak nem a pozitív fajták.

Mondjon bárki bármit, előítélete minden épeszűnek van. Ha meglátsz egy rakás cigányt egy buszmegállóban, nem fogsz melléjük állni, hanem minél messzebbre. Nem véletlen. Van előítéleted, és ezek sosem alaptalanok.

L23

2014. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányok még rosszabbak. Úgy másznak jó pasikra hogy gusztustalan nézni néha..
2014. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztaltam. Én nem vagyok egy szép lány, ne értsétek félre nem vagyok egy bányarém, de az általános értelembe vett szép lányokat, az ideált meg sem közelítem. Nekem volt illetve van most is több nálam csinosabb barátnőm és ilyenkor elég szépen látszik, hogy mi a lényeg.... Többször előfordult, hogy mikor bementünk egy boltba például neki köszönnek nekem pedig nem. Illetve neki kinyitják az ajtót, előttem pedig becsukják.... Az étteremben a pincér megkérdezi, hogy ízlett-e az étel meg beszélget vele, nekem pedig annyit nem mond, hogy jó étvágyat!... A vicceimen persze nem nevet senki csak a barátaim, de ő mondhat bármit, ami még csak nem is vicces ő akkor is jófej, vicces lesz és imádja mindenki...

Ez nem tudom, hogy miért van. Gondolom mivel szép, ezért sok fiúnak tetszik, a lányok pedig próbálnak ilyenek közelébe férkőzni és mindenki próbálja magát megszerettetni vele és minél jobb benyomást tenni, hogy kedvelje őket.

2014. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!