Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma már minden kozmetikus...

Ma már minden kozmetikus vállal intim gyantát?

Figyelt kérdés
Vagy külön meg kell kérdezni? És aki szalonban dolgozik és mondjuk egyszerre több vendége is van? Akkor ez hogy van?

2014. szept. 16. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mind.
2014. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi az, hogy egyszerre több vendége is van...? ha arra gondolsz, hogy ott ülnek, és nézik h mit csinálnak rajtad, akkor nem. teljesen diszkrét, nem fognak mások előtt legyantázni.

nem minden kozmetikus vállalja. akihez én járok, például csak nőknek vállal, mert férje van, aki nem szeretné ha férfiaknak is gyantázna intim területeken.

2014. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát úgy, hogy akihez járok, volt már olyan h lábamat gyantázta végig és mellettem lévő ágyon feküdt egy másik nő

és így majdnemhogy nézte a folyamatot.

Persze talán ha intimet csinál, akkor biztos máshogy jár el. De nekem csak a láb is kellemetlen volt így.

2014. szept. 16. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kozmetikus vagyok és egyszerre csak egy vendégem van:D

Nem is hallottam még olyat,h egyszerre több vendéget gyantáz egy kozmetikus...

2014. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!