Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van ötletetek városi fotózásra...

Van ötletetek városi fotózásra (amatőr)?

Figyelt kérdés
tanuló fotós vagyok és egyik ismerősöm vállalta hogy csinálhatok róla fotókat. NIncs valami jó ötletetek? Városi fotózást szeretnék. Sminkre és ruhára is jól jönne pár ötlet, meg hogy milyen legyen a témája. Ilyen vidámat szeretnék elsősorban. És szerintetek hogy lehetne megoldani a városban az átöltözést (mert kültér)
2010. jan. 19. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ez tök jó dolog, engem is érdekel.

egy-két tipp

a Széchenyi-fürdőnél, amikor hideg van ott az egyik kéményből jön fel a gőz, az olyan misztikus homályos hátteret ad.

hősök tere, az nekem nagyon tetszik, de a városligetben rengeteg lehetőség van (anonymus szobor, állatkert kapuja is szép)

váci utca (ez igazán városias kép, sok ember, üzletek...)

este az Andrássi út is szép

Margit-szigeten is rengeteg lehetőség van,

a Budai vár hát itt is rengeteg minden van, libegő, Halász-bástya...

téma: Az én városom (ez jutott hirtelen eszembe, és Bp nevezetességeivel lehetne fotózkodni)


átöltözés: hát a Mc donald's pl, mivel nem minden étteremben lehet a wc-t átöltözésre használni ingyen, így vesztek egy sajtburgert és máris szabad az út a wc-ig. bocs de nincs jobb ötletem erre. mc d' mindenhol van.

remélem tudtam segíteni.

sok sikert a képekhez

2010. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!