Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercingesek: 1. milyen pc-et...

Piercingesek: 1. milyen pc-et érdemes csináltatni 2. ajak pc (karika) szilikonos károsítja a fogakat? (nem szeretném h ez tönkretegye)

Figyelt kérdés
Lány vagyok

2014. szept. 30. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

szia


első kérdésedre nem tudok válaszolni. Olyat érdemes, ami szerinted jól állna neked és esetleg mások véleménye is ezt mondja ki. (Orr ékszer ilyen szempontból a legveszélytelenebb.)

Fül piercingek lassan gyógyulnak, de szépek. Nyelv ékszer bánthatja a fogzománcot (csak a fémek!), ajak ékszer is (ha fém!) ráadásul az nem mindenkinek áll jól. Septum lassabban gyógyul a sima nostrilnél, de nagyon mutatós tud lenne, a cheek csak párban szép, és az is arcfüggő, a mikrodermálokkal csak a baj van, pedig nagyon szépek, bár nehéz őket cserélni és nem elrejthetőek. Szemöldök szerintem nem nőies annyira. Köldök ékszer alkatfüggő, de jól tud állni nagyon sok mindenkinek, viszont a gyógyulása időigényes és odafigyelős. Hip piercingekre szintén ez vonatkozik. Intimeknél a mellékszer tényleg intim, hiszen nem mutogatod, viszont férfiak egy részét taszítja a másikat meg felizgatja. Másik intim régiónál sok ékszer könnyen gyógyul, de a helyzet ugyanaz, mint a mellnél. Van, aki egy fémes vaginát látva inkább szerelőhöz küld, semmint szeretkezzen veled.


Persze fel lehetne sorolni jobban is, hogy melyiknek milyen hátránya van, de attól függetlenül a viselője dönt. Ha első ékszernek akarod, akkor vagy orrpiercinget, vagy szilikon talpas ajak ékszert mondanék.


2. kérdésedre már válaszoltam is, a karika valamelyest jobban is károsítja a fogat, de szilikon karika...hm... inkább talpas ékszert használj, vagy rendes patkót, karikát.


Remélem segítettem, ha kérdésed lenne, írj privátban!

2014. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!