Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldökfestés?!? Segítség.

Szemöldökfestés?!? Segítség.

Figyelt kérdés

Csajok! Elkezdtem festeni magamnak a szemöldökömet,de soha nem fogta be eddig rendesen,sőt egyáltalán nem. (3%-os oxival csináltam) Aztán ma megpróbáltam 6%-os oxival és ezzel viszonylag befogta,de ez sem az igazi! :( Szeretnémha kicsit a bőröm is befogná,de arról meg végképp lejön ,még a 6-os oxival is....


Ti hogyan festitek?? Előre is köszönöm!!


2014. okt. 30. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen színről milyen színre fested? A bőrödet meg persze hogy nem fogja be, hiszen szőrre való, nem bőrre. Arra a szemöldökpor/ceruza a megoldás.
2014. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

barna a szemöldököm(nem is világos és nem is sötét,a kettő között) és sötét barnára festeném!


amikor a kozmetikusom csinálja,mindig befogja a bőrt is,ezért mertem írni,hogy szeretném ha befogná :)

2014. okt. 30. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:

A bőrt max a tetoválás festi meg, a sima szemöldökfesték nem. Vegyél jó minőségű festéket (pl refectocil, vagy kérdezd meg a kozmetikustól, hogy ő mit használ), a drogériásak nem mindig a legjobbak.

Nekem kb 15 perc alatt befogja a festék a szemöldökömet, de vannak, akik kb 20-30 percig is rajtahagyják, lehetséges, hogy neked is hosszabb hatóidő szükséges. Természetesen nem mindegy, milyen a természetes színe, és milyenre akarod festeni, pl a vöröses árnyalatot nyilván nehezebb eltüntetni.

2014. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!