Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják/hazudják sokan...

Miért mondják/hazudják sokan hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
Sok fiu mondja hogy milyen szep vagyok meg hulye hogy nem hiszem el. De en magam egyaltalan nem latom annak es nem tudom elkepzelni hogy ok tenyleg igy gondoljak. Masreszt meg senkinek sem tetszettem ugy, legalabbis nem vettem eszre. Kepet nem kuldenek de szerintetek miert mondogatjak sokan ezt ha nem is igy van? 16/l
2014. nov. 24. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pocsék a kisugárzásod és nincs önbizalmad, akkor hiába szép a külsőd, ellenszenves vagy semleges leszel másoknak.
2014. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha azt mondja valaki szép vagy, akkor inkább örülj neki, hogy van, aki annak lát, ahelyett, hogy elkezdesz vele veszekedni, hogy de nem. köszönd meg szépen mosolyogva és ne ellenkezz. lehet te nem látod magad szépnek, lehet tényleg nem a világ szépe vagy, de valakinek így is szép vagy, szóvaal inkább ennek örülj.
2014. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg szép vagy :)


19/f

2014. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is elképzelhető, hogy a suliban az összes fiú utánad csurgatja a nyálát, csak nem mernek kezdeményezni, mert azt gondolják hogy egy ilyen szép lánynál esélyük sincs. Sokszor a legszebb lányoknak van a legnagyobb önbizalomhiányuk.


Példának okáért itt vagyok én, fess fiatalember, intelligens és nem utolsó sorban szerény, mégsem volt még komoly kapcsolatom (vagy inkább semmilyen sem)


Nyilván ezt most viccből írtam, de az első mondaton gondolkodj el. Van benne igazság.


19/f, előző voltam

2014. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Küldj képet és megmondom hogy szép vagy-e
2014. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!