Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lenne gyerekes a frufru?...

Miért lenne gyerekes a frufru? Szerintetek miért mondják ezt olyan sokan?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta van frufrum (igaz, azóta lett belőle hátranövesztve, hogy mégse az a v alakban nyírt legyen már). Mindenki azzal jön, hogy nem akarom hátranöveszteni? Az olyan nem jó... meg, ugye, hogy gyerekes. Miért lenne az? Én speciel nem tartom annak, szerintem jó. (Meg aztán, oldalra növeszteni még hagyján lenne, de hátra... Egyszerűen nem tetszik.)

Ha ez számít a válasznál: jövő hónap végén leszek 14 éves. :)

Még egy kis segítség, mert senkitől nem kívánom, hogy tökéletesen képzelje el, mire gondolok: :D [link]



#frufru #gyerekes? #nem gyerekes?
2014. dec. 19. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs a frufruddal, nagyon szép, és nem gyerekes. Úgy hordd a hajad, ahogy neked tetszik.:))
2014. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez a fajta frufru amit a legtöbb kislánynak vágatnak... gondolom ezért mondják hogy gyerekes. Neked annyira nem is áll jól, jobban néznél ki nélküle.
2014. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem cuki.

De neked valahogy nem áll olyan jól a siska..

2014. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szia! El ne hidd, hogy nem áll jól. Szerintem teljesen passzol hozzád, szép és bájos. És a frufru egyáltalán nem gyerekes, sőt!! Egyébként én is átmentem ezeken amit írtál, azt hiszem é is pont 14 éves voltam, amikor a suli egyik menő arca megkérdeztem, hogy egyáltalán minek van nekem frufrum, azzal csak az óvodában lehet hódítani. Mivel nem vagyok valami erős személyiség és azt az eleve hiányos önbizalmamat egy pillanat alatt le lehet törni, mentem is következő héten a fodrászhoz oldal-frufrut vágatni, mert azt könnyebb lenöveszteni. Meg is történt a dolog, eleinte tetszett is( bár a magas homlokom miatt sosem éreztem magam igazán jól frufru nélkül). Aztán 16 évesen rájöttem, hogy valami hiányzik és ez az egyenes FRUFRU :D A korábbi negatív visszajelzések ellenére vágattam egyet és azóta is a hajkoronám fő tartozéka( most 18 éves vagyok). És azt kell hogy mondjam, ahogy egyre idősebb lettem egyre több bókot kapok a frufrum miatt. Azt hiszem idő kell a csupasz homlokú kortársainknak mire be nő e fejük lágya és rájönnek, hogy a frufrut az óvoda után is lehet stílusosan és egyedien viselni!! :)
2014. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem cuki.

Egy 14 éves gyereket gyerekesnek csúfolni meg vicces.

2014. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ez így tényleg elég ovis fazon, már bocs. Mintha teljesen külön élete lenne a frufrudnak meg a hajad többi részének, nem passzol össze. Na ez a baj.

Nincs baj egyébként a frufruval, még aránylag jól is áll neked, de egy kicsit fel kéne javítani és úgy jobban összerakni a fazont. Mondjuk ha balról jobbra van fésülve a hajad, akkor a frufrudat nem jobbról balra kéne. :D Meg valami kis íve is lehetne, hogy az arcodat keretezze, ne a homlokod vágja ketté. Keress egy jó fodrászt - nem tudom most otthon sikerült ezt összehozni, vagy béna a fodrászod, de legközelebb ne ezt a megoldást válaszd. :D

Alapvetően meg azért mondják, hogy a frufru gyerekes, mert fiatalítja az arcot. Plusz mert tipikusan oviban esik át mindenki a bili meg pónifrizurán. :D

2014. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na, akkor sorban:


Én eddig azt hittem, hogy amit a "legtöbb kislánynak vágatnak" az a már fent leírt 'v' alakú. Vagyis ez: [link]


4. válaszoló: Már kipróbáltam én is jó párszor, hogy milyen is mondjuk hátracsatolva, de nekem már nap végére hiányzott... Igaz, nekem nem magas a homlokom, viszont széles (szerintem legalább is XD) és úgy olyan fura... >< Na, meg aztán, vannak emberek, akiknek mindenhez van valami rossz hozzászólásuk és így is beszólnak valamit. (Ha se frufruval nem jó, se a nélkül, akkor mégis mit csináljak?! :D)

Most úgy eszembe jutott, hogy az se mindegy, hogy pl akik erre válaszoltak, volt-e valaha frufrujuk vagy kitartanak a "saját hajuk mellett".


6. válaszoló: "már bocs", hát, meg van bocsátva! Nem fésülöm én össze-vissza, hova gondolsz? D: (Egyébként jobbról van balra, de nem lényeg. :D)

Één nem vagyok fodrász (csak néha, de durván bele nem vágok :D), kérlek szépen, unokatesóm vágja a hajamat, aki nem mellesleg fodrász. ^^ enyhén hülyén nézne ki, ha eljárnék máshoz, nem? :D


Mindenkinek köszi szépen a választ! :)

2014. dec. 22. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gyerekes, Neked is jól áll. :)


A. J. Cook-nak 1 évadon keresztül volt ilyen a Gyilkos Elmékben, akkor szerettem leginkább nézni :D


[link]


[link]

2014. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiemeli a szemed,jol all a frufru!!:))
2015. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!