Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék véleményeket kérni....

Szeretnék véleményeket kérni. Milyen vagyok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok

nagyon szeretem a kutyákat

szeretem a sportot

inkább belsőre vagyok értékes

nem vagyok beképzelt

és kicsit önbizalom hiányos vagyok

fontos számomra a belső

mit gondoltok ?

[link]



2015. febr. 22. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nagyon jó belső tulajdonságok. Ha emellé még okos, kedves és vicces is vagy, akkor egyenesen tökéletes. 16/F
2015. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
KÖszönöm AZ a helyzet hogy a madáchba fogok vagy a boronkay ba menni. a kedvességemmel az a helyzet hogy nem tudok szinte senkinek nemet mondani ha bármit kér . és sokan azt monddják hogy ez valamikor rossz is .a viccességgel pedig az a helyzet hogy egész nap mi tartjuk a barátnőmmel az osztály jókedvét m ert mi míndíg csak nevetünk. ÉS köszönöm :)
2015. febr. 22. 10:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudj nemet mondani, nagyon fontos! Korábban én sem tudtam, és mindenkinek megcsináltam bármit kért, odaadtam a jegyzeteimet meg minden. Gondoltam ezzel majd elérem hogy mindenki kedvesnek, aranyosnak fog tartani, de az emberek nem ilyenek: te leszel a balfa*sz akit bárki kihasználhat, és amellett hogy praktikus vagy, jól kiröhögnek a hátad mögött. Szóval erről a nem tudok nemet mondaniról próbálj meg leszokni mert nagyon pórul fogsz járni. A kutya sportszeretet jó tulajdonság, ebből arra következtetnék hogy nem veted meg az aktív programokat. Az hogy belsőre vagy értékes azt csak remélni tudtam, mert mindenkinek az kéne hogy legyen az elsődleges erénye. :D De sokan nem így látják. Az hogy nem vagy beképzelt jó dolog, de egészséges önbizalmad kell hogy legyen. Ha csinálsz valamit, teljes erőbedobással tedd, ha elérsz valamit légy rá büszke (persze dicsekedni nem kell de az önbizalmat növeli). Amúgy önbizalomnövelő lehet: mosolyogj az emberekre az utcán és figyeld a reakciójukat. Úgy vettem észre hogy az emberek többségének itt Magyarországon ez baromi nehezére esik, lépj ki a komfort zónából. Illetve dicsérj meg embereket, akár egy idegent a metrón vagy a suliban... Annyit mondasz valakinek hogy szép hajad van, vagy tetszik a pólód (még ha nem is igaz) nagyon fel tudod dobni a napját, és a reakcióját látva a sajátod is. Fiatal vagy még rengeteget fog fejlődni a személyiséged mikor bedobnak a mélyvízbe. Ne hagyd hogy a gimnázium megsavanyítson... Ott a legtöbb ember kétszínű, kialakulnak a kis klikkek és megmérgezik a legtöbb barátságot az állandó pletykák...

Sok sikert :)

20/L

2015. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen!
2015. febr. 22. 11:36
 5/11 anonim válasza:

Van pasid? 14/F XD

Egyébként komolyra fordítva, mondják h nem a belső számÍt, őszintén: egy fiú is és egy lány is megnézi a másikat. Szval amiket mondtál magadról mind jó dolgok, és még szép is vagy. Az egy nagyon jó dolog, h te tartod a jókedvet az osztályban. BÍzz magadban!

2015. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
KÖszönöm .Próbálok magamban bízni :) ÉS nincsen pasim XD
2015. febr. 22. 14:20
 7/11 anonim ***** válasza:

"fontos számomra a belső "

Hasfelmetsző Jack szakasztott így volt ezzel a kérdéssel...


Nade. Fontold meg alaposan, amit a 3. írt. Tanulj meg ilyesmi mondatokat, hogy "bocsáss meg, de most nincs időm, épp elég feladatot kaptam magam is" stb. Ne hagyd, hogy 1-2 tróger rákapjon a segítőkészségedre. Ami egyébként egy izgi tulajdonság, de ne pazarold. Az új suliban ezek a dolgok, egyéb erőviszonyok maguktól kialakulnak és benneragadsz, hogy rólad mindig le lehet másolni a leckét. (nem, nem lehet, mindenki csinálja meg maga, slussz)

Azért nyomatékosítom ezt, mert párszor én is betántorogtam ebbe a mocsárba, kollégák kérésére elvállaltam valamit és fogcsikorgatós lett a vége.

Egyébként aranyos pipi lehetsz :)

2015. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép vagy :)
2015. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :) Viszon ahoz mit szóltok hogy 175 cm vagyok szerintetek ez nagyon nagy baj ? :/
2015. febr. 28. 09:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, tök jó, hogy már ilyen fiatalon ilyen magas vagy. Persze a törpe fiúknak kellemetlen de találsz magadnak majd egy daliás legényt. :D
2015. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!