Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor lett divat ez a vastag...

Mikor lett divat ez a vastag szemöldök? Ez valami borzasztó.

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem lett divat. Csak éppen nem elvárás, hogy minden nő egy sor szőrszálat hagyjon meg szemöldök gyanánt. Szerintem a kilencvenes évek végi divat volt borzasztó, amikor kb. mindent kiszedtek, néha aláfestettek egy vonalat. Ma egy nő megteheti, hogy ha akarja, ne szedje ki vékonyra. Sokaknak nem is áll jól a vékony. Meg azt is észben kell tartani, hogy az évek során úgyis ritkul, kevesebb lesz, és akkor még 40 évesen is lesz belőle valami.
2015. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha rendezett, akkor nem borzasztó, csak mert vastag. Az én ízlésemnek meg a túl vékony szemöldök közönséges hatást kelt.
2015. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Amúgy az 50-es, hatvanas évek óta... Miss Hepburn-nél csinosabb, bájosabb, elegánsabb és stílusosabb nő nem kell.


[link]

2015. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1-2 éve szerintem

lány vagyok, és feltűnt, hogy rengeteg a feketére festett nagy vastag szemöldök csajokon, biztos ez a divat, de számomra gusztustalan

2015. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

10-15 éve a cérnavékonyra szedett szemöldök volt a divat, ami a viselőinek bamba, csodálkozó külsőt kölcsönzött. Ocsmány volt.

Most a természetes szemöldök a divat, és jó esetben a természetes szemöldök dús, ívelt. Ez szép. Az, hogy egyes lányok fekete zsírkrétával satírozzák a szemöldöküket, trendinek gondolva azt, sajnálatos dolog.

2015. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

Alapvetően a nem vékony, de formázott szemöldök nem csúnya, sőt, ízlésesebb, mint a cérna. Viszont a vastagított, fekete (főleg szőke hajhoz) egyenesen visszataszító, mert természetellenes.


ez szép: [link]


ez ocsmány: [link]


persze ez szubjektív vélemény :)

2015. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Az utóbbi pár évben lett ennyire népszerű. Nagyon szép tud lenni megfelelő arcszerkezettel, de szerintem sokaknak nem áll jól és rossz lesz emiatt az összhatás.

Demi Lovatónak is borzalmas volt a vastag szemöldök.

[link]


Mennyivel jobban illik az arcához a vékonyabb.

[link]


Amitől meg tényleg nevetnem kell az a tinik körében elterjedt vastag, rajzolt, sötét szemöldök, úgy néznek ki vele mint egy transzvesztita, vagy egy karikatúra. Legalább dolgoznák el rendesen.

Valami ilyesmi.

[link]

2015. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
tényleg divat lett, de sokaknak nem áll jól, nem is értem, szőke hajú csajok pl minek erőltetik a vastag fekete szemöldököt... nekem meg inkább a vastagabb áll jól, a cérnaszemöldök nem (ami amúgy nem is néz ki jól sztem)
2015. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a vastagabb szebb mint a cérnavékony. de fontos hogy természetes hatású maradjon annak ellenére, hogy formázva van. meg persze a szemöldök színe sem mindegy, fontos az a szabály, hogy legyen egy árnyalattal világosabb a hajnál. így lesz szép. attól hogy sok szőke csak feketével kihúzza a szemöldökét, még maga a fazon előnyösebb.
2015. febr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!