Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenki naponta tusol/fürdik?...

Mindenki naponta tusol/fürdik? És kb. hány percig tusolsz?

Figyelt kérdés

Én kb. hetente 3-4 x szoktam tusolni és 20-30 percig kb.

És anyám mindig "hisztizik" h sokáig tusolok ha már 20-25 percet meghaladom.

ez tényleg sok? dehát nem is tusolok mindennap...


2010. febr. 19. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindennap szoktam, fürdeni, kb 20 percig
2010. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
59%
ööö... attól, hogy tovább tusolsz, nem "pótolod be" azokat a napokat, amiket nem fürödtél. Tusolj minden nap, kb. 10 percet ( ha hajat mosol max 15), különben bőrbetegséget kapsz, vagy az ismerőseid szólni fognak, hogy rosszszagú vagy.
2010. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden nap tusolok ha nincs hajmosás 5-10 perc ha van akk 15-20, régebben kádunk volt és mindig tele engedtem,de én sose tudtam ücsörögni benne akk is mindig gyorsan fürödtem.
2010. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%

Én minden második nap fürdök, úgy kb. egy órát. Néha az én szüleimnek is elegük van belőlem :D

Szerintem egyáltalán nem sok, amennyit tusolsz.

2010. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ha tul sokat aztatod a borod akkor kulonbozo borbetegsegek alakulnak ki, es a bord elgyengul. legyen az a tusolas minel rovidebb, sztem par perc alatt meg lehet oldani, max 10, annak aki dolgozik naponta legalabb egyszer sztem meg kell furdeni/tusolnia
2010. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom, hogy inkább zuhanyozz mindennap csak kevesebb ideig... Én max 10 percig szokzam zuhanyozni, annyi elég nekem! :D

Ha lány vagy szokj le rossz szokásodról, mert egy idő után az egészség rovatba fogsz írni, hogy miről viszketsz ott...

2010. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kb. 5-10 percig fürdök. Ha hajat mosok, általában 15, de akkor sem állok a víz alatt, hanem elzárom, és mosom a buksim. Minden este. Párszor kimarad, mindet például ha valahol ott alszom, és bulizunk, de általában mindig szoktam fürdeni, csak baromi gyorsan. Sosem értettem hogy lehet 20 percig álldogálni a zuhanyzóban... bevizezem magam, megmosakszom, leöblítem és kész. Vagy ez így nem jó?
2010. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindennap zuhanyozok.Általában 10-15percig:) Szeretem ahogy télen folyik rám a meleg víz,főleg,ha akkor értem haza és át vagyok fázva.Nyáron meg azért szeretem ha folyik rám a víz,mert kicsit hűsít a nagy melegben:)

15/L

2010. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem undorító érezni más poshadt szagát. És én igen, érzem.. Lehet, hogy te magadon nem...

Én minden nap fürdök.. fél órán át ázok a vízben..


15/L

2010. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek: én vagyok az előtted válaszoló:


Igen! Én is így vagyok vele, mikor át vagyok fagyva akkor szeretem ha folyik rám a víz, de akkor sem tudok ott álldogálni, inkább gyorsan fürdöm, de eskü, hogy rendesen!

Meg nyáron a hideg!!! :D

2010. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!