Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ronda vagyok és undorod...

Nagyon ronda vagyok és undorodom magamtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek :)

Az a helyzet hogy nem csak úgy mondom hogy ronda vagyok. Nagyok a füleim,zsidó orrom van,kövér vagyok, nagy a seggem,férfi mellem van,nagy a tokám,korpás a hajam,a kövérség miatt striás a bőröm (nagyon),a fogaim sárgák és csorbák,nagyon izzadékony vagyok + még nagyon szőrös is és még a szám is büdös, mindig... F\15



2015. ápr. 28. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Fogyjál le, azzal elég sok probléma megoldódik: izzadás, segg, háj, melle, toka.

Ne legyél igénytelen, hogy ilyen fiatalon így elhagyod magad.

Hajadat most korpás hajra való samponnal. Keress fel egy fogorvost.

Nem olyan bonyolult dolgok ezek :)

Férfiaknál nem gáz a nagy orr és a fül sem és a szőr sem.

2015. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Fogyás, szerintem is. Némi torna, bicikli, futás - naponta! Ne egyél kenyeret, krumplit, fehér rizst. (Egy sonkába beletekersz két salátalevelet egy sajtot - jó az kenyér nélkül is) A szájszag oka lehet: valamit nem jól emésztesz (figyeld meg, mi az amit nem bír a szervezeted) vagy esetleg van egy rossz fogad? És fogadd el magad, "most ilyen vagyok, de jobb leszek" lendülettel kezdj hozzá!
2015. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Te nem ronda vagy, hanem igénytelen. És ezen könnyedén lehet változtatni. Fogyás a legfőbb dolog + fogorvos.
2015. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 28. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké, egy dolog a nagy orr, az ellen nem tehetsz semmit. Viszont miért nyafogsz olyan dolgokon, amiket saját magad megszüntethetnél? Fogadd meg az előzőek tanácsát, legyél igényes, mert az alapján, amit leírtál, az jött le, hogy nem mosol rendesen/eleget hajat, sz*rul étkezel, és nem mozogsz semmit, nem mosol rendesen fogat. Amiket leírtál, majdnem mind te okoztad. Miért kérdezed, mit kell tenned? Hisz a megoldás benne van a kérdésben!
2015. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából 2 naponta mosok hajat,1 nap 5-ször étkezek sok zöldség gyümölcs (de a kövérség lehet azért is mert pajzsmirigy alulműködésem van)az mondjuk igaz hogy nem mosok rendszeressen fogat,a büdös szám miatt naponta 1 csomag rágó is elfogy...
2015. máj. 1. 02:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne rágózz, hanem moss fogat! A rágó semmi a fogmosáshoz képest. A rágó csak kiszedi a nagyobb ételmaradékokat, és gyorsítja a nyáltermelést, ami jót tesz a fogzománcnak. De tisztább nem lesz tőle a szád, és a szagát sem szünteti meg, maximum elnyomja. A rágógumit amúgy is telenyomják aszpartámmal, ami baromi káros. Az aszpartámmentes rágók meg elég drágák.


Nem értem, nehéz a fogmosás? Vagy miért nem mosol?

2015. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!