Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok 160 cm és...

12 éves lány vagyok 160 cm és kb 73-74 kiló tudom nagyon súlyos vagyok. Bővebben lent! Mit tegyek az ilyen csúfolódásokkal?

Figyelt kérdés
és ezért a suliban mindig csúfolnak meg sokszor dagadt disznónak és hasonlónak hívnak már nincsen semmi önbizalmam pedig a külsőmet leszámítva nem tartom magam olyan rossz embernek hogy utáljanak az emberek mit tegyek ezzel? Hogyan fogadjam el magam? Sokszor itthon sírok emiatt.
2015. jún. 3. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos ezellen nem tudsz mit tenni, majd talán később visszanyal a fagyi,de ez gondolom most nem vigasztal meg. Nálunk is voltak ügyeletes szépségkirálynők, szépfiúk, miss és mr tökéletesek, akik előszeretettel csúfoltak mindenkit, engem spec a kiálló fogaim miatt, hát szenvedtem eleget, rendesen a füld alá döngöltek. Azóta eltelt pár év, és örömmel tölt el, ahogy irigykedve, szemlesütve néznek az akkori csúfolódok. :) Tudod mindenki egyszer visszakapja az élettől az összes rosszat,és szemétséget amit elkövet. Ne sírj, és próbálj meg ezeken átlépni, tudom hogy nehéz, de minnél jobban látják hogy idegesít, annál inkább csesztetnek.
2015. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos a jövendőbeli gyerekemet is nagyon féltem az ilyen kihívásoktól. Ha már a mostani gyerekek ilyen gonoszak akkor el sem tudom képzeni, h 10 év múlva milyenek lesznek. Mindig jegyezd meg: Aki lemondd téged, az azért teszi mert saját magával sincs megelégedve!!! Ők azért csúfolódnak, mert így próbálnak többnek tűnni, az önbizalmukat növelni ezzel, h mások vannak kiközösítve. Ne vedd őket figyelembe, ne is szólj vissza! :) A legjobb fegyver az ilyenre ha rájuk nézel, mosolyogsz rajta és elmész onnan :)
2015. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Nézd! Ha nem zavar hogy túlsúlyos vagy, akkor ne zavarjanak a többiek! Engem is csúfolnak, csak nem a külsőm miatt. Viszont egészségügyi szempontokból is jobb lenne ha fogynál valamennyit. Remélem segítettem! :)
2015. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen próbálok fogyni,többet mozogni :) köszönöm mindenkinek a válaszát :)
2015. jún. 3. 20:52
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Na igen, általánosban nagy szarok tudnak lenni, hát még középiskolában. Ámde talán sportolással a későbbiekben kiküszöbölheted ezt. Táplálkozz egészségesen és mozogj sokat. A többieket meg szard le, vagy vágd pofán.
2015. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy te fogadd el magad!

Nálaunk is vannak ilyenek, de az lehyen a fejedben, hogy nekik (ahogy az első írta) visszanyalt a fagyi.

Idei évben nálunk a régi csúfolódók megkapták. A többiek akik csak mentek a tömeg után rájöttek milyen szemétség ez és ellenük fordultak.

Tudom, hogy nálatok lehet nem így lesz, de lehyen benned az a remény. Ha majd később lesz párod Ő úgy fog szererni ahogy vagy. A családod is úgy szeret ahogy vagy. És azért, mert ők elfogadtak téged. A bunkók meg kit érdekelnek? :) Adok ehy tanácsot: sz*rd le őket.

Gondolom a családod elfogad olyannak amilyen vagy... Mostmár csak rajtad múlik. :)

2015. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Kb. egy cipőben járunk. Kivétel én magasabb vagyok jóval, és pár kilóval több. :D Engem nem csúfolnak sokszor, nem is csúfolnak, inkább pár lány a hátam mögött. Persze, nem mondják a szemembe... Mert ők a tökéletesek, a 2-es jegyeikkel...


Ne törődj vele! Aki mást piszkál, csúfol, az önmagával nincsen megelégedve. Egyszer visszakapnak mindent. Én is ezt mondogatom magamnak. Hogy majd meglátják a legelső osztálytalálkozón mit értem el én, s mit értek el ők... Ha jól érzed magad a bőrödben, fogadd el magad. Sportolj, meg minden. S úgy látszik most kifogtál jó pár normális embert, mivel a legtöbb válaszoló azt írná, fogyj le... :D

2015. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) hasznosak voltak a válaszok :)
2015. jún. 4. 12:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad az ilyen csúfolódókra hallgatni. Tudom, hogy nehéz, de mindig is lesznek gonosz emberek, engem is csúfoltak a kinézetem miatt iskolás koromban, most meg tapasztalom a féltékenykedésüket. Egyetértek az elsővel, mindenki visszakapja az élettől ezeket, idő kérdése. Amit tehetsz az egyszerűen az, hogy elfogadod önmagad, egészségesen eszel (hangsúlyozom, nem fogyókúrázol, csak pl több zöldséget eszel) és figyelmen kívül hagyod a csúfolódókat. Egyébként is még növésben vagy, én is rengeteget változtam amikor tini lettem meg azután is és most kell még majd beállnia a menstruációdnak stb, ezért fontos hogy rendesen egyél.
2015. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
szia le fogytal ezelott?
2016. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!