Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Duci vagyok a magasitott...

Duci vagyok a magasitott dereku bikini jol allna?

Figyelt kérdés
Es hol tudnek venni?! Ahol megtudnam nezni varosba, ott nincs..legalabbis eddig nem lattam :( koszonom a valaszokat

2015. jún. 27. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, valoszinuleg jol allna! :)

En is kicsit duci vagyok, most vettem egy magasdereku farmersortot, es jol all mert nagyon jol eltakarja a hasat. Arra viszont szerintem figyelj, hogy ne legyen szuk, mert ha leulsz, eleg csunyan kibuggyanhat a hasad.

Hol kerested? En new yorkerben lattam azt hiszem. Mashol sajnos meg nem lattam :(

Sok sikert, remelem talasz olyat, ami jol all, es jol erzed magad benne! :D

2015. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jajj de edes vagy:) Koszonom!


Neztem New Yorkerbe, ott nem talaltam..H&M ott sem volt..csak sima bikinik voltak..:(

Meg a kinai boltokban is megneztem egy parban, ott sem volt.

Mar azon gondolkozok hogy rendelek netrol, de az meg ugye nem jo, mert probalni kene, meg hat azert na..:D


Mindegy, meg keresgelek. Koszonom a valaszod, puszi!:)

2015. jún. 27. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez alkattól függ. Ha alapvetően feszes a tested, karcsú a derekad, csak nem vagy az a nádszálvékony típus, akkor jól fog állni. Ha a derekadon úszógumi van és a hasadon van a legtöbb felesleg, akkor éppen baromi előnytelen lesz.

Ha van tesco a környéken, ott megnézném a helyedben, egész jó választékuk szokott lenni, bár az idei kollekciót nem láttam. :D

2015. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat, igazabol nem mondom hogy kicsi a hasam, de a combom igazabol a nagyobb, es a fenekem:D


Van Tesco a kozelben igen, koszonom a tippet, megnezem!:) ott ugysem voltam ezzel a cellal meg, szoval koszonom:)

2015. jún. 28. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!