Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi fanszőrzet borotválása?

Férfi fanszőrzet borotválása?

Figyelt kérdés

Üdv! 30 vagyok, de még egyszer sem borotváltam.

Mikor beleizzadok a gatyába, kegyetlen büdös lesz! Azt olvastam, hogy a borotválás sokat segít rajta. Meg jobb is, ha nincs ott dzsungel. Ötletek? Kicsit félek.



2015. júl. 6. 17:49
 1/5 anonim válasza:

Szedd le nyugodtan..nem viccelek !:)

nem divat mar , csaj vagyok es engem sem hoz lazba ha szoros. masreszt meg mint ahogy irtad is higieniai szempontbol is jobb . parszor leszeded es utanna mar hozza szoksz , mar nem is akarod szorosen latni utanna. ess neki borotva ,gyanta minden johet

2015. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Higiéniai szempontból nem előny. Ha beleizzadsz, akkor éppen olyan büdös lesz.De ha borotválod, amíg nem nő ki újra szúrni fog, és rosszabb esetben még szőrtüsző gyulladást is kaphatsz.
2015. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy fogsz rohadni a gatyában, ha csak ez motivál :) Borotva helyett hajvágóval csapasd le inkább.
2015. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csupaszra.Évek óta csupasz nekem is.
2015. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem bundás de sose büdi pedig sokat sportolok tisztán kell tartani f19
2015. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!