Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Crystal nails gum gel-rol...

Crystal nails gum gel-rol szeretnek velemenyeket kerni. Milyen tapasztalaitok vannak errol a termekrol?

Figyelt kérdés
CrystaLac-ot hasznalok, amit masfel hetnel utan le tudok huzni a kormomrol.olyan massziv jo strapabiro zselet szeretnek,amit le lehet oldoval szedni.igy dontottem a gum gel-nel.de a Ti tapasztalaitokat is szeretnem hallani. Milyen tartos ez a zsele fajta? Kell- e tolteni esetleg ,vagy a lenoves utan le kell szedni?

#műköröm #Crystal Nails #Crystal nails Gum gel
2015. júl. 24. 10:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Szivesen vennek meg a Perfect nails Hardener gel- rol es a Brillbird leoldhato zseleirol is informaciot!! Koszi :)
2015. júl. 24. 10:36
 2/5 anonim ***** válasza:
A Gum Gel rövid épített körmökhöz való. Nem oldható, de rugalmas anyag. Kombinálható a crystalac-okkal is pont azért, mert rugalmas. Kiegyenlítheted vele a köröm felszínét, ha erősebb görbületek vannak benne. Ha a saját körmöd erősítenéd, akkor én az easy off hardener gel-t ajánlom, mert az direkt erre van. Base gel+easy off+crystalac+easy off top gel, nekem ez a bombabiztos párosítás.
2015. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig marad fent a kormodon az easyoff?? Koszi szepen a valaszt !!!! :)
2015. aug. 7. 07:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam lenövéssel jönnek vissza az Easy off erősítéses vendégek...Általában úgy 4 hét után :)
2015. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!! Ki fogom probalni :)
2015. aug. 9. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!