Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek inkább a...

Férfiak! Nektek inkább a vékony, vagy inkább a Kim Kardashian alkatú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Azért pont Kim Kardashiant említettem, mert ha annyit mondtam volna, hogy telt, joggal gondolhatnánk 65-90 kilogramos nőkre/lányokra is.

Kérlek, vonatkoztassatok el attól, hogy kedvelitek-e vagy sem, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy kinek melyik alkat tetszik jobban. :)


2015. aug. 3. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy.

A vékony és a "telt" lányok sem egyformák.

Van, aki vékony és jól néz ki. Van, aki vékony, de nincs jó formája, alakja, vagy löttyedt, nem öltözik előnyösen.

Van, aki erősebb és hájas, löttyedt. Van, aki erősebb, de nagyon formás és feszes.

Szóval nekem inkább a forma és a feszesség számít, ez lehet jó vékonyabban és kicsit teltebben is.

Nálam a telt nem dagit, kövéret jelent. Csak hogy formás, nőies, nem csontváz.

2015. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Vekony, sportos.


Kim Kardashian egy ocsmany tehen.

2015. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs hogy miért van mindenki attól a hurkàs malactól elàjulva, nekem nem bejövős,inkàbb undorító. Nekem a sportos lànyok tetszenek.
2015. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Kim Kardashiannak nagyon jó alakja van, nőies. De maga a nő és a stílusa undorító.
2015. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon vékony sem, de Kim Kardashian sem.
2015. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Inkább a Nicky Minaj testalkat.
2015. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vékony. Ráadásul nekem a nagyon vékony "csontkollekciók" is bejönnek. Ehhez képes Kim Kardashian nekem kövér. Pedig fogalmam sincs ki ő, most kerestem utána, de azt hiszem ennyi elég is volt.
2015. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!