Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit mondjak a fodrásznak?...

Mit mondjak a fodrásznak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon megtetszett nekem Justin Bieber új hajformája, ami pl. az új számában van. Azt szeretném kérdezni, hogy mit mondjak a fodrásznak hogy nyúljon hozzá? https://www.youtube.com/watch?v=KFmAJyQ5Jgo ilyesmire gondoltam kb. Ilyen a hajam színe is, de nincs körbenyírva a hajam. Mit mondjak neki hogy kezdjen hozzá?



2015. okt. 9. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem neked kell elmagyarázni a fodrásznak, hogy kell hajat vágni... :S
2015. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, csakhogy mégis mintmondjak milyen hajat akarok?
2015. okt. 9. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves XY olyan hajat szeretnék ami Justin Biebernek van. És mutatsz egy képet róla.
2015. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megmutattam egy képet, amit a neten találtam és nem is hasonlított arra, amit gondoltam, mégis kitalálta. Ha ilyen fodrászra akadsz, el ne engedd. :D
2015. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Képet vigyél.
2015. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mutasd meg a videót, de ha azt monodod, olyat akarsz mind justin biebernek van most, akkor azért sem fogja elvágni a nyakad olloval. a fodrász dolga az, hogy olyan hajat csinaljon amit szeretnél, de reméljuk ez a fazon jol is áll
2015. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!