Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első szemöldökszedés. (Belevág...

Első szemöldökszedés. (Belevágjak? )

Figyelt kérdés

Igazából ezen az oldalon már sok ezzel kapcsolatos kérdést olvastam, de még is megírom ezt a kérdést talán pár biztató szóért.

13 éves vagyok és rövidesen megyek arctisztításra ezenkívül megkérném a kozmetikust, hogy szedje ki a szemöldököm, ugyan is roppant módon deprimáló az a tudat, hogy az iskolai osztályközösségben (gimnázium), csupán az én szemöldököm olyan kesze kuszák. Következésképen szerintem nem baj ha kompromittál ez az ügy, de mégis intenzív félelmeim vannak ezzel kapcsolatban, tudniillik édesanyám (aki egyébként engedné a dolgot, ha úgy döntök) sikeresen belém ültette azt, hogy ha kigyantázzák és elrontják többet nem lesz szép és csapnivaló marad mivelhogy én igencsak félek attól, hogy vékony lesz, és még megvetőbb tekinteteket kaphatok a diáktársaságomon belül. Sajnálom ezt a meglehetősen drámaira sikeredett, élettörténetem egyik "sanyarúságáról" szóló eszmefuttatásomat, és szeretettel várom a tapasztalatokat, a lebeszélő illetve támogató válaszokat.



#kozmetikus #kétely #Első szemöldökszedés #technokolos pingvinek
2015. dec. 25. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináld :3 szünet van még!
2015. dec. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Édesanyád téved. Még ha ki is gyantázzák, 1-2 hónap múlva visszanő a szőr, szóval nem végleg tűnik el. Ahhoz lézeres kezelés kéne minimum. Nyugodtan bízd a szakemberre ezt. Azért mondom ezt, mert a rokonságomban van kozmetikus, és férfi létemre láttam már pár kezelést, teljesen jól meg lett csinálva a lányok szemöldöke is szedéssel, festéssel stb. Mondd a nőnek, hogy ne szedje nagyn vékonyra, hanem olyanra, ami illik az arcodhoz.
2015. dec. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

kamu.

èn 9.es koromban kiszedtem cèrnavèkonyra...rosszul állt. visszanőtt rendesen,ahogy nem szedtem tovább

szerintem jó ötlet, hogy kozmetikus csinálja elsőre. mondd neki,hogy termèszeteset szeretnèl,csak a kilógó szálakat szedje. utana meg te is tudod szedni magadnak otthon,ha latod a pici szálakat amik nőnek vissza.

èn azóta már sok ève szedem termèszetesre,de mèg mindig ugyanolyan sok szálam van,nem kopott ki,ugyanugy szednem kell.. biztos van benne egy kis genetika is,de sztem nem lesz baj.max ha nem tetszik a kozmetikus munkája,hát visszanő,megvárod. de ha a kozmetikusnak is szèp szemöldöke van,szerintem bízhatsz benne

2015. dec. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes információkat tartalmazó válaszokat.
2015. dec. 25. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!