Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lézeres szőrtelenítéssel...

Lézeres szőrtelenítéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pontosabban azt szeretném kérdezni, hogy mik a tapasztalaitok, akinek már volt és hol milyen áron csináltatta esetleg? Vagy van-e valami teendő utána?..

2016. jan. 17. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy kuponos oldalról vettem 5+1 alkalmas hónalj SHR-t és augusztus óta járok.

Konkrétan csak ámulok-bámulok az eredményen!

Még hátra van 2 alkalom, mert nem egy hónapot, hanem másfelet vártam 2 kezelés között, olyan erös volt a gép.

Idöpont elött 2 nappal leborotválom, 2 perc alatt lelézerezik és egy héten belül kihullott magától a 70/80%-a. A maradékot heti egyszer borotválom, "tartogatom" a kövi alkalomra.

Már most kevesebb, mint fele olyan dús a szöröm és van, ahol visszanött egy szörszál, de szöke/színtelen és nagyon vékony! (Én göndör, vastag szálú szörrel rendelkezem....)

Szóval bevált, nagyon.

Alig fáj a lézer, csak csipked, melegít.

Árban kuponnal egy gyantázásra jön ki egy alkalom-annyi a különbség, hogy a lézerezett ször nem nö vissza 2 hét múlva!

Egyszóval: imádat. A fazont és a lábszárat is meg fogom csináltatni.

2016. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

PS: Teendö az annyi, hogy egy napig ne fürödj; sportolj és 2 napig ne használj dezodort/krémet/sminket a lézerezett területen.

Különben semmi. A börnek semmi baja nem lesz, a kezelés alatt sem az fáj, hanem a szörtüszö, ahogy eléri a fény. Elsö alkalommal égett szagot is éreztem, olyan dús volt :D :D


Szeretem egy hétig a kozmetikus után kinöveszteni, hogy lássam, valóban kihullik-e. De eddig mindig így volt. :)

Fürdés után a fehér törülközön nagyon látszott. :'D

2016. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!