Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tragus piercing - fülhallgatóv...

Tragus piercing - fülhallgatóval mennyire zavaró?

Figyelt kérdés

egy ideje gondolkozom, hogy megcsináltatom. akiknek van: ha fülhallgatóval hallgatok zenét, akkor mennyire akadályoz? zavaró?

illetve ha később kiveszem, mennyire forr össze a helye, összeforr egyáltalán teljesen?



2016. jan. 21. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit tudok mondani, hogy nem mindegyik marad benne, ill. ha igen, akkor nem mind szól jól. Az is igaz, hogy nekem mindkettőben karika van most, ha jól emlékszem, talpassal nem volt zavaró.


Ehhez olyat kell használnom, aminek ilyen L alakú a bedugós része, tehát gyakorlatilag bemegy a hallójáratomba valamennyire, ahol szól a zene, az stabil. A drágább gombócosak is megmaradnak, de nem szép annyira a hangjuk, csak ha kézzel benyomom a fülembe.


Összeforrás... Szerintem a porc nem, de fölötte a bőr igen, bár azt kétlem, hogy a szúrás helye nyomtalanul eltűnne.

2016. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem talpas van. Ha már begyógyult, nem annyira zavaró fülhallgatóval.

Régen volt tragusom ami begyulladt, amikor kivettem teljesen összeforrt, nem maradt meg a nyoma. Nemrég lett újraszúrva :-).

2016. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 4 napja van tragusom (talpas pc) es egyaltalan nem faj ha bedugom a fulembe es teljesen jol hallom a zenet:)
2017. aug. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!