Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a toka ellen?

Mit tegyek a toka ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos van tokám elég jelentős, az összes képen látszik, hogy nincs szép állam, mert vmi becsúfitja.

Nem tudom h miért alakult ki, mert nem vagyok kövér(175 cm magas 70 kg) és még fiatal vagyok. Szóval a bőröm se ereszkedhetett meg ennyi idősen.

Szeretném eltüntetni, de nem tudom hogyan. Tudnátok nekem segíteni kérlek

20L



2016. ápr. 27. 13:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
hát vékony se vagy.. fogyj le és jó eséllyel eltűnik.
2016. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Fogyj le.
2016. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
vannak olyan kövérek akiknek egyáltalán nincs. Nem lehet h azért van mert gyengék a nyaki izmaim?
2016. ápr. 27. 13:44
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
vannak gyakorlatok,amelyekkel eltűntetheted! keress rá a neten
2016. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
Jaj, a nyaki izmos kifogás... Van rajtad súlyfelesleg, add le, és eltűnik.
2016. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

Nem a nyaki izmok miatt van, és a közkedvelt elmélettel ellentétben spéci gyakorlatokkal sem tüntetheted el. Pont, ahogy nem lehet hasizomgyakorlatokkal eltüntetni a hasi felesleget, vagy guggolással a combkörnyéki hájat, úgy a fejkörzéssel és fejemelgetéssel sem lehet eltüntetni a tokát.

Nincs rajtad olyan sok felesleg, de azért annyi van, hogy nyugodtan belevághass a fogyókúrába. Általánosságban mindenkinek van egy kis tokája, de meglehet, hogy te arcra vagy hízékony. Én is arcra vagyok hízékony (meg hasra), és volt is tokám, amikor 74kg voltam. Kicsit magasabb vagyok, mint te (182cm), de nekem a mostani 61kg-om az, ahol a tokám akkor is minimális és extrapici, ha azt direkt kinyomva hozzányomom az állam a nyakamhoz.

Vagy fogadd el a tokádat, hisz nem olyan nagy baj az, vagy fogyj egy picit.

2016. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
egy bő 10 kilót le kéne adnod + valakinek akkor is ottvan ha 30 kilós, egyeseknek ez genetika, hogy ott meg van ereszkedve a bőre. Egyik osztálytársamnak is van egész kis kora óta
2016. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
175 cm-hez nem sok szerintem a 70 kg. Alkattól is függ,hogyan oszlik meg, de ismerek alacsonyabb embert,és rajta se látszik 70-nek. Én is arcra vagyok hízékony, amint feljön 1-2 kiló akkor ott látszik,és ha fogyok,akkor is azon venni észre legelőször.
2016. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
0%
Ha férfiról lenne szó, 174 cm + 70 kg az ideális volna. A barátnőm 170 cm magas és 58 kg... az ő testalkata ideális. +12 kg-mal furán nézne ki...
2016. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szóval fogyjak le 10 kg_t
2016. ápr. 29. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!