Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a toka ellen?

Mit tegyek a toka ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos van tokám elég jelentős, az összes képen látszik, hogy nincs szép állam, mert vmi becsúfitja.

Nem tudom h miért alakult ki, mert nem vagyok kövér(175 cm magas 70 kg) és még fiatal vagyok. Szóval a bőröm se ereszkedhetett meg ennyi idősen.

Szeretném eltüntetni, de nem tudom hogyan. Tudnátok nekem segíteni kérlek

20L



2016. ápr. 27. 13:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%
Szuratsd ki magad egy tűvel! :D
2016. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarsz össze jönni Molnár Krisztiánnal? :D
2016. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Nem tudom még mennyire aktuális a kérdés és hogy nézed-e, de szeretnék a kérdésre reagálni.

Szerintem 175 centihez 70 kg-nak lenni teljesen ideális. Nőknél az átlag ideál-súly max magasságból-100 vagy minimum magasság-110, Schobert Norbi is megmondta.:)

Az emberek egy része el sem hiszi, hogy én 160 centis magasságom mellé 60 kiló vagyok. Nagyban függ a dolog az ember csontozatától és edzettségétől, ugyanis az izom egy nehéz alkotóeleme testünknek. Az emberek többsége 50-55 közé saccol be, pedig azon már egy ideje túl vagyok. Szóval az előttem szólók ellen szólva, egy kilót nem kell fogynod, főleg, ha te magad is jól érzed magad így a bőrödben. Ez mind marhaság. :)

A toka probléma igazából elég könnyen orvosolható, nekem is volt egy nagyon minimális, de a testmozgás hatására ez mind szépen eltűnt, a bőröm feszesebbé vált. Emellett szerintem a különböző "arctornák" is nagyon hasznosak tudnak lenni, átmozgatják az arcd és a nyak izmait kellően ahhoz, hogy zsírpárnák ne tudjanak megragadni alatta, és a bőr se ereszkedjen meg.

Huszas éveiben járó fiatal vagy, teljesen ideális súllyal és magassággal, hidd el, hogy anélkül is menni fog a toka leadása, hogy bármilyen fogyókúrába kezdenél.

2018. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Sikerült valamit elérned?
2018. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
fogytam 6 kg-t és minimálisan csökkent. Ez alkati sajátosság lehet Hisz 175 cm-hez 63 kg egyáltalán nem túlsúly
2018. szept. 8. 08:20
 16/19 anonim válasza:
0%
Értem akkor fogyni kell. :)
2018. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Létezik tokakezelés
2018. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Mekkora nyomorékok az emberek! Nem kell fogynod, a toka - nyak, áll tornával gyönyörűen eltüntethető egy hónap alatt. Naponta 10 perc torna elég!
2019. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hasizomgyakorlatok segítenek,valahol olvastam
2019. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!