Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan duci/kövér lány...

Létezik olyan duci/kövér lány aki tényleg ilyen (tehát nem 80kg körüli) és szeret is ilyen lenni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Létezik. Most örülsz, megnyugtatott ez a semmitmondó válasz? Eldöntendő kérdésre csak ilyet lehet adni.
2016. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem hiszem. Max elfogadja magát mert lusta változtatni de ha varazsutesre vékony lehetne 100% hogy azt választaná.
2016. máj. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A kifejtős részt luxus kitölteni??
2016. máj. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Amcsiknál a 150-200 kilós földibálnák most azért kampányolnak hogy "ők így gyönyörűek" és hogy a modern szépségideál elkorcsosult mert minden méret szép "de emellé persze diszkriminálják és megalázzák a vékonyakat mert fuck logic)

Ehhez képest 80 kiló teljesen normális.

2016. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

tehát úgy érted, hogy rendesen, durván kövér, ilyen 100-120 kiló felett? nem tudom, hogy létezik-e ilyen, nincsenek ilyen kövér lányismerőseim, de az biztos, hogy nem normális, ha valaki szeret ekkora túlsúlyt cipelni. gondolj bele, aki ilyen dagadt, az kb nem tud normálisan lehajolni, gondot jelentenek neki az egyszerű mindennapi feladatok (pl. cipő bekötése, szőrtelenítés stb), kb 20 méter után kifárad, nem talál magára sehol normális ruhát (még cipőt se, mert a lába is dagadt), megbámulják az emberek, állandóan izzad, összeér a keze, lába, bepállik a melle, hasa.. fuj bmeg. egyszerűen undorító, nem hiszem, hogy valaki ezt élvezné, maximum azt kamuzza, hogy jobbnak tüntesse fel a helyzetét.

nem kell mindenkinek modellalkatúnak lenni, de van az a szintű kövérség, ami már nem csak esztétikai probléma, de kb a mindennapi életben is akadály.

2016. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Igen, a nagyon durván kövérre gondolok, pluszba általában tagadják hogy a kövérségnek bármilyen köze lenne az egészséghez és persze "az igazi nők ívesek"

ha tudsz angolul a vetítő megér egy misét [link]

2016. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
ja, a kérdésem a kérdezőhöz szólt amúgy. szánalmas, amit linkeltél, csak rá kell nézni arra a hájamőbára és süt róla, hogy egészségtelen plusz soha hozzá nem ért senki. az elveik meg egyszerűen nevetségesek.
2016. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A boldogsag nem feltetlenul kinezet kerdese meg egy no eseteben sem..
2016. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
56%
Szerintem senki se szereti ha túlsúlyos. Nehezebbek a mindennapok alig lehet normális ruhába felöltözni mert mindig figyelni kell h nehogy valami jobban látszódjon a kelleténél. Nem egészséges és ha nem egészséges akkor nem is boldog.
2016. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
28%
Én elég kövér vagyok, de már elfogadtam, szeretek ilyen lenni:-) És több pasival találkoztam már, akinek ez tetszett!
2016. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!