Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan duci/kövér lány...

Létezik olyan duci/kövér lány aki tényleg ilyen (tehát nem 80kg körüli) és szeret is ilyen lenni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%
Igen létezik és valóban büszkék rá. Rosszul értelmezték azt a közmondást hogy csak a kutyák játszanak a csontokkal...csak nem fogják fel hogy az egészségüket teszik ezzel kockára és hogy fiatalon viszi el őket a szívroham. Az ilyet én nnm is tudom sajnálni.
2016. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
azért kedves utolsó, nagy hülyeséget ne mondj. Szívroham elvihet egy 120 kg-os embert, de egy 80-at nem nagyon, sőt szinte sehogy, még fiatal korban pláne nem..
2016. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Nem egészséges és ha nem egészséges akkor nem is boldog."


Van, akinek a kaja többet ér.

Mellesleg egy csomó egészségtelen szokás van, amire mondhatnád ugyanezt, de ugyanannyira nem lenne igaz.


(Pl. dohányozni sem egészséges, de egy dohányos lehet boldog.)

2016. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
110 kiló vagyok. Eszemben sincs lefogyni. Sosem voltam vékony vagy átlag. Ha lefogynék, már nem én lennék. Szóval igen, létezik. Sőt, aut gondolon, hogy egyre többen nem csal elfogadják, de szeretik is így magukat. Bár még mindig nem elegen... :)
2016. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mit szeret magán egy oriasi debella? A hájat? Szuper.
2016. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!