Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen karórát kérjek?

Milyen karórát kérjek?

Figyelt kérdés

Szülinapomra választhatok egyet (max 50 ezer ft). Fekete bőrszíjas legyen, fekete számlappal, egyszerű kinézete legyen (nem kell bele stopper, stb.). Mindennapi viselethez keresek. Eddig ilyesmire gondoltam:


[link]

[link]

[link]


Ezek közül melyik tetszik nektek a legjobban? Milyen óra boltokat ajánlotok (Budapesten)? Melyik más márkákat nézzek?



2016. máj. 4. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A másodikat válaszd szerintem,az tök jól néz ki.De attól függ melyik tetszik Neked legjobban.

2016. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem az első tetszik a legjobban, a számlapja és a szíja is annak a legjobb szerintem, a másodiknak nem tetszik a szíja, hogy kígyóbőr, meg hogy csillog, de amúgy nem néz ki rosszul, a harmadik meg úgy összességben nem tetszik

de tényleg azt válaszd, amelyik neked tetszik

2016. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!