Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orr formájának változása?

Orr formájának változása?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és nyár elején észrevettem, hogy az orrom mintha picit görbe lenne. Valójában elég nehéz észrevenni, mert egyébként egyenes, de bizonyos szögből látszik. Nem volt ilyen soha, az orrnyergem egyik felén a csont eléggé kidudorodik. Lehetséges hogy idővel hozzáigazodik az orrom többi része is, vagy ennél már csak rosszabb lesz? Esetleg lehet szó orrsövényferdülésről? Mert kiskorom óta gyakran előfordul hogy nehezen kapok csak levegőt, horkolok is, ráadásul az utóbbi időben az egyik fülem is fájni szokott. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2016. aug. 25. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet orrsövényferdülés,de biztosat csak doki tud mondani :)
2016. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát én szívesen elmennék, de a szüleim szerintem körberöhögnének. Egyébként ment a zöld pacsi!:)

Válaszokat továbbra is várok!

2016. aug. 26. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!