Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudom a 2016 októberi...

Pepecske1555 kérdése:

Hol tudom a 2016 októberi Avon katalógust megrendelni hogy kiküldjék nekem házhoz ?

Figyelt kérdés

Párom az egyik munkatársátol hozott haza egy avonos katalógust lelkemre kötötte vigyázzak rá !

El is tettem úgy ne legyen baja kisfiam a felső fiókot elérte ami eddig még nem tudott !


2016. szept. 30. 03:46
 1/2 Vy válasza:

Szerintem sehol. Katalógust csak tanácsadónőknek küldenek, rendelés mellé.

Egyébként annyira nem nagy vész szerintem, én pl. mindig online szoktam a katalógust megnézni (avon.hu oldalán), aztán ha kell valami, szólok a tanácsadónőmnek. Jó, így nyilván az illatosított oldalakról lemaradok, de ez engem annyira nem is érdekel.

Ha az illetőnek ez volt az egyetlen katalógusa, így is tud rendeléseket felvenni, ha a kuncsaftok most online nézik át a katalógust, úgyhogy no para. :)

2016. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget !

Igazából én is online katalogusból szoktam nézni csak most az illat minta miatt hozott !

2016. okt. 19. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!