Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon vékony voltam, de mostanában eléggé elkezdett zavarni hogy mindenki anorexiásnak hív.Jelenleg 40 kg vagyok (165 cm) és hiába próbálok hízni nem megy. Folyamatosan csak eszem de egy kilo sem jön rám. Ebből következik hogy semmi alakom nincsen, olyan vagyok mint egy darab ropi. Mit tudnék ezzel kezdeni?

16/l


2016. nov. 21. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

eddzél

[link]

2016. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ha igazán hízni akarsz feküdj a tévé lőtt 2 hétig és zabálj pizzát meg chipset!!! XD
2016. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Főtt kaját egyélll!!! És zsírosat!!! Ne ilyen chipset meg stb.. Az majd a deszert.. :-) de hidd el segit!! Én 45 kg voltam félévben most meg 59,9kg vagOk:) nem hiába cigány vagyok √:) Na csáá
2016. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy komoly választ is kapj, én mint sorstárs, azt tanácsolom előbb menj el a háziorvosodhoz a problémáddal. Mond el neki, hogy hiába eszel, képtelen vagy hízni. Nekem csináltak egy vérképet, hogy kizárják a felszívódási és egyéb ilyen jellegű problémákat. Köztünk annyi a különbség, hogy nekem az étvágyammal vannak néha gondok, van, hogy keveset, van hogy nagyon sokat eszek. Nálam megállapították, hogy semmi bajom nincs, egyszerűen ilyen alkat vagyok. A legfontosabb szerintem, hogy nálad is kizárják az esetleges belső problémákat, aztán kérhetsz tanácsot az orvosodtól. Az sem megoldás ha elkezdesz chipset meg zsírban úszó kajákat enni, mert lehet, hogy többet ártasz vele, mint használsz. Inkább a kiegyensúlyozott étkezésre törekedj.
2016. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Amit az első válaszoló írt, azt is megfogadnám a helyedben!

2016. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!