Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüveg és fogszabályzó?

Szemüveg és fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 11 éves vagyok és lány. Van szemüvegem, és jauàrban felteszik a fogszabályzómat! Nem lenne bajom vele ha csak fogszabályzóm lenne, de nagyon zavarna mindkettö! Kontaktlencsém nem lehet...... A szemüvegkeretem kicsit kopottas (talán a túl sok foci miatt. :D ) de apa csak tavasszal szeretne venni, mert akkor úgyis megyünk szemorvoshoz.... Amúgy szépnek tart mindenki a környezetembe, viszont az osztálytársaim csúfolódós korszakukat élik és félek hogy cikizni fognak miatta! Meg minden ronda embert szemüveggel és fogszabályzóval ábrázolnak!!! Ciki vagy nem?

(Tudom hogy ezren kérdezték már meg de én leszek az 1001.)


2016. nov. 23. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fogszabályzó csak egy átmenteti állapot, sokkal jobban jársz most még kicsi vagy, és nem felnőtt korodban kell hordanod és munka közben kellene szégyenkezned vele. Egy iskolásnak a kutya nem foglalkozik vele, a többiek meg megszokják észre sem fogják venni amikor leveszik.

A szemüveg meg jól jön, ha nagyobb leszel (16 felé) akkor kaphatsz kontaktlencsét is. Vagy ha még nagyobb, (22+) akár meg is lehet műteni lézerrel, ha alkalmas rá a szemed. Szóval kitartás! :)

2016. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :). Ment a zöld kéz! ;)
2016. nov. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!