Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Szép az ilyen? (Kép )...

Pasik! Szép az ilyen? (Kép ) nem ízléstelen?

Figyelt kérdés
[link] ugyan ilyet akarok csak felek hogy nem lehet vele semmit csinálni. Lányok milyen ez a köröm? Eddig csak kicsi szolid van
2017. jan. 6. 22:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges. A legalja az amúgy is okádék műköröm mániának.
2017. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

ocsmány

25F

2017. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom hogy női szemmel vajon szép-e. A barátnőm műkörmös és ezerszer szebbeket csinál. Nem a hosszúsággal van gond. Pl. neki is hosszabb van és sokkal szebb. Férfiként nem tudom megmondani hogy a képen lévővel mi a gond, de sztem nem tökéletes. Ha már műkörmöt csinál legyen 100% ízléses.


Amúgy meg bármit lehet vele csinálni tanusíthatom. A karmolászás elég jó. Najó a dobozos kólát nem tudja kinyitni hosszú körmökkel mert fél h letörik :D De amúgy bármit.

2017. jan. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
ronda, bumszli, vastag körmök... hiába francia ha fél méteres. ráadásul elég hülyén mutat, hogy a gyűrűs ujja teljesen fehér. a formája sem tetszik. meg eléggé látszik a körömágyaknál, hogy nem jól dolgozták el ott az anyagot
2017. jan. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nagyon csúnya.

Én részemről ha van időm, néha körömlakkot rakok a körmömre, ha sikerül kicsit jobban megnöveszteni. És annyi szerintem bőven elég.


20L

2017. jan. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és nem ítélem el, nem utálom az ilyen "mű dolgokat" mert úgy gondolom, hogy ha az adott ember jobban érzi magát vele, tetszik neki, önbizalmat ad neki vagy bármi ilyesmi, akkor viselje örömmel, nekem semmi közöm nincsen hozzá. Az már egy másik dolog, hogy van, amit már túlzásnak tartok vagy valami nem tetszik, ez már egyéni ízlés kérdése. Nekem is van műkörmöm mert nagyon szeretem a szép színeket, mintákat stb., viszont a saját körmöm nem alkalmas rá (nagyon vékony, gyenge és nem tudom sem megnöveszteni, sem formára reszelni) ezért műkörmöt szoktam csináltatni vagy ha így sikerül picit megnöveszteni a sajátomat, akkor géllakkot. Viszont nem tartom csúnyának, ízléstelennek, rövidebb kocka alakú körmöm van, ami szerintem abszolút természetes és nem rikító színű, csicsás, hanem ízléses és visszafogottabb. Nem vagyok körmöm, úgyhogy nem ismerem a szakszavakat, de ez a köröm szerintem is nagyon csúnya, de nem a hosszával vagy a mintájával van probléma, hanem a formájával. Nekem alapból nem tetszenek a hegyes vagy a lekerekített, ilyen mandula körmök mert nekem mindegyik olyan erőltetettnek hat és szerintem nem is illik akárkinek az ujjaihoz. Ennek szerintem nagyon csúnyára sikerült a formája, nem lett szimmetrikus és olyan eldeformálódottra, "bumszlira" sikerült. Én nem szoktam ekkora körmöt csináltatni, de sok ismerősömnek van, szerintem biztosan meg lehet tanulni egy ilyen hosszúságú körömmel élni és tenni-venni, de nyilván nehezebb lehet. Szóval szerintem egy próbát megér, aztán, ha nem tetszik vagy nem kényelmes, akkor leszedeted, csináltatsz egy másikat, csak arra figyelj, hogy jó körmöshöz menj, aki szépen meg tudja csinálni.
2017. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de inkább rövidebb legyen, ez nagyon karom hatást kelt!
2017. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Most a pasiknak csináltatod vagy magadnak? Ha neked tetszik akkor csináltasd.
2017. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, undorítóak az ilyen körmök. Gondolom oldalról jó vastag lehet a köröm. Főleg a középső ujjon lévő lett nagyon furcsa.
2017. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon csúnya és tényleg nem csak a hossza miatt. hanem mert túl vastag, bumszli, igénytelenül van megcsinálva, nem szimmetrikusak a körmök, ferde és formátlan az egész. mintha valami béna kezdő csinálta volna. ha már mindenképp hosszú műkörmöt akarsz, akkor ez pl. sokkal szebb: [link]
2017. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!