Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz rólam? Jellemzés...

Mit gondolsz rólam? Jellemzés lent.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 156 cm és 47 kg. Pont jó az alakom, nem vagyok nagyon vékony, de kövér sem,inkább csak formás. A hajam kb. a lapockám tetejéig ér, hullámos és világos barna (szőkés) , sosem volt festve. A szemeim zöldeskékek, a bőröm világos. Pár pattanás fordul elő az arcomon, szeplőim nincsenek. Egyébként elég szép vagyok, ezt sok mindenkitől hallottam (de közel sem gyönyörű).

Általában nadrágot hordok a suliba, valami hosszú ujjúval / belebújós pulcsival, bakanccsal.Nagyon ritkán van rajtam szoknya (tanévente kb. 3-szor).

Belsőm: kedves, aranyos vagyok (mások szerint), szorgalmas, megértő,segítőkész, vicces, visszahúzódó. Nem vagyok egyáltalán bunkó, előítéletes vagy lenéző,nagyképű... Szeretek olvasni, filmet nézni, kirándulni, állatokkal lenni, tanulni, új dolgokat/embereket megismerni :)

10-edikes vagyok, az osztály nagy részével jóban vagyok, akikkel nem,azt mondjuk úgy,hogy kiérdemelték,amiért nem bírom őket. 4,77 lett a félévi átlagom, ami azt jelenti, hogy matekból, fizikából és föciből lettem 4-es,minden más 5-ös :) Nem vagyok egy Einstein, de jól tanulok,és ez számít (minden nap kb. 5-től 8/9-ig).

A családom viszont elég zűrös, anyám lelépett mikor 9 éves voltam, és itt hagyott engem, a húgomat (most 13 éves) és apukámat, és elköltözött 250km-re tőlünk,ami nagyon rosszul esett. A legrosszabb az ,hogy nem is tartjuk a kapcsolatot, és már több, mint 2 éve nem találkoztunk vele (2014. december 29-e óta)... Már 10 éves koromban ideköltözött a mostohaanyám a fiával aki a húgommal egy osztályba jár. A nevelőanyám már legalább 13 éves korom óta csesztet és emiatt sokáig magamba voltam fordulva,stb... Fú,gyűlöltem azokat az éveket... Nem is akarom részletezni.

A kérdésem az,hogy első benyomásra mit gondolsz rólam?

Köszönöm a választ.


2017. jan. 23. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szép és aranyos, értelmes lánynak tűnsz.

Viszont nem igazán értem, miért kellett ennek a kérdésnek megszületnie? Önigazolás? Önbizalomhiány?

Ne vedd bántásnak, csak nem értem. :) (20L)

2017. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy nem iszok,nem cigizek, drogot sem próbáltam sosem és nem is fogom. Bulizni sem szoktam járni (ettől még nem vagyok antiszoc :D )

Nem vagyok stréber attól függetlenül,hogy sokat tanulok, sőőőőt általában tök lusta vagyok. A sminkelés terén nem vagyok profi és nem is használok sok mindent, csak korrektort, kamillás púdert (mert kicsit olajos a bőröm), ajakápolót, szemöldökceruzát és szempillaspirált, kb. ennyi.

Esetleg akit érdekelnek képek rólam, csak hogy azért ne a levegőbe beszéljek a külsőmről, belinkelem az instagram oldalamat.

Mit gondoltok a külsőmről (10/?) Régebben sokan mondták ,hogy csúnya vagyok,de már nem foglalkozom az ilyen parasztokkal :)

2017. jan. 23. 15:58
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen! Sajnos szerintem önértékelési problémáim voltak, úgy érzem már nincsenek. Az volt velem a baj régebben,hogy nagyon befolyásolt az,hogy mit gondolnak rólam mások. De már ez nem így van. Csak elengedem magam mellett :)

Egyébként köszönöm,kedves vagy!

2017. jan. 23. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez mind szép és jó, de miért csak a jó tulajdonságaidat írtad le?
2017. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi hogy említetted, azokat kihagytam.

Rossz tulajdonságaim is vannak,persze. Pl. elérzékenyülök könnyen dolgokon, lusta vagyok, féltékeny, stresszes, önfejű és sokszor sz@rakodok kis dolgokkal. Ezen kívül nem tudok felsorolni rossz tulajdonságokat. Nem mondanám magamat sértődékenynek és hirtelen haragúnak sem. Néha türelmetlen vagyok. Kb.ennyi.

2017. jan. 23. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Linkeled az instád?
2017. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2017. jan. 23. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!