Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz hogy a hideg vizes...

Igaz hogy a hideg vizes arcmosás késlelteti a ráncosodást? Meg a jegelés. Miért?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 20:13
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
54%
Nem igaz. A bőrnek kifejezetten rossz a túl hideg vagy a túl meleg hatás.
2017. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Miért lenne rossz?

Palvin Barbi is ezt csinálja elvileg, reggel este jeges arcmosás.

2017. jan. 23. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
És nála honnan tudod, hogy használni fog? Nagyon fiatal még. Anyukám szinte semmit sem foglalkozott a bőrével, mégis 52 évesen alig ráncos és korához képest gyönyörű a bőre, ez genetika.
2017. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jaj, ezen az oldalon mindenkinek tökéletes genetikai adottságai vannak és 40 évesen kinéz 25-nek, tudjuk.

Egyébként meg részben genetika részben életvitel.

Láttam egy cikket, ahol ikerpárokon tesztelték a bőr öregedését az egyik cigizett a másik nem, szemmel látható volt a különbség.

2017. jan. 23. 21:07
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja meg a paraszt asszony (aki kint tölti a fél életét a földön) és egy modell (aki egész életében figyel a kinézetére, luxus életet él) közti különbségek is biztos a genetika miatt vannak.
2017. jan. 23. 21:09
 6/14 A kérdező kommentje:

[link] 50 éves indiai nő.


[link] Jennifer Lopez (47 éves)


Ez is biztos genetika.

2017. jan. 23. 21:17
 7/14 anonim ***** válasza:

A sztárok irrelevánsak, a legtöbb botoxra jár mióta betöltötte a 30-at, már ha nem kezdik korábban.


Szerintem hülyeség, részben genetika, részben életmód kérdése, de egy kis hidegvíz nem fog csodát tenni. Barbi 23 éves, az ismerőseim java ez a korosztály semelyik nem ráncos (azt az egyet kivéve aki szénné égette magát szoliban). Nyilván nem modell szépség mindegyik, de semelyik nem ráncos. Nem releváns egy fiatal nő ilyen kérdésnél. Majd ha 50 éves lesz és nem érte szike megláthatod, hogy működött-e a dolog, bár akkor sem ér semmit, hisz egy pénzes nőről van szó aki mindenből a legjobbat engedheti meg magának.


A hideg víz serkenti a vérkeringést, de az is csak addig tart amíg normális hőre nem változik újra a terület.

Nekem arra ajánlották, hogy éberebb legyek, instant fejfájást okozott a reggeli hideg vizezés, pedig fényévente egyszer szokott fájni a fejem.

2017. jan. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A sztárokra én sem alapoznék semmit.


Azért mondják, hogy jó a jeges arcmosás mert serkenti a vérkeringést, de ezt mással is el lehet érni.

Ez nyilván nehezen bizonyítható, mert rengeteg tényező közrejátszik.

Amúgy ha a ráncosodás elkerülése a cél, akkor 1000 másik dolog van amit előrébb vennék a jeges arcmosásnál. Pl. fényvédő használata, rendszeres hidratálás, kémiai hámlasztás, dermarollerezés...

2017. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, az az 50 éves indiai nő is genetika miatt ennyire ráncos, plusz sok nap érte az arcát, nehéz fizikai munka stb. Te belinkeltél 2 embert a világról, úgy gondolod ez alátámasztja az érveidet? Nagyon buta nő lehetsz. Bár ezt már a kérdésed alapján is gondolhattam volna.

Miért annyira hihetetlen, hogy sokaknak tényleg tökéletes a bőre és korához képest jóval fiatalabb? Csak azért, mert te fakó, csúnya bőrt örököltél?

2017. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért hoztam Palvin Barbit példának, mivel szerintem a modellek figyelnek oda a legjobban magukra, alapból megmondja neki az ügynöksége hogy hova mit vegyen fel. Meg mivel a divatvilág és a modellek körében forog gondolom tisztában van azzal hogy ki mit csinál a bőrével stb. csak nézzétek meg a Victoria Secret modelleket, Adriana Lima-t Miranda Kerr-t 30+ évesen hogy néznek ki.
2017. jan. 24. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!