Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz hogy a hideg vizes...

Igaz hogy a hideg vizes arcmosás késlelteti a ráncosodást? Meg a jegelés. Miért?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 20:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

És a sok nap és a fizikai munka az genetika? :D Ómájgád...

Leszarom mit örököltem, amúgy is csak 20 vagyok, hamvas bőröm van, anyám 50 éves nem ráncos szóval ha genetikát nézzük talán nincs miért aggódnom, de mivel én GONDOLKODOK drága válaszoló, és nem csak azt nézem hogy miből jövök ki ÉN a legjobban, azért tettem fel a kérdést.

De igazából tök mindegy egyszer mindenki szottyadt öregasszony lesz, az időt nem lehet legyőzni, lehet akármilyen genetikája bárkinek.

2017. jan. 24. 14:27
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyébként 9-es meg lehet lebutázni, leszarom. :D Én már túlnőttem ezen a mentalitáson hogy valakit két mondat alapján megítélek de hát hajrá. Iszonyat sok rosszindulat van az emberekben. Gondolkodni nem tudtok, csak a személyes érzelmeitek vezérelnek, nem bírom már idegekkel ezt a beszűkült mentalitást komolyan. :'( Beszélgetünk egy dologról, vitatkozunk egy dologról, és mi a lényeg? Én vagyok a király, te vagy a szar. Erről szól minden, ugye?
2017. jan. 24. 14:39
 13/14 A kérdező kommentje:

Egyébként meg felvázolnám az állításaidat.


,,Anyukám szinte semmit sem foglalkozott a bőrével, mégis 52 évesen alig ráncos és korához képest gyönyörű a bőre, ez genetika."


,,Igen, az az 50 éves indiai nő is genetika miatt ennyire ráncos, plusz sok nap érte az arcát, nehéz fizikai munka stb."


Most akkor genetika vagy külső hatások IS? Döntsd már el.

2017. jan. 24. 14:42
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy késlelteti. Jó dolog, mert serkenti a vérkeringést, tisztít, picit összehúzza a bőrt, de nem hinném, hogy nagyságrendileg hozzátesz bármit is az öregedés lassításához.

Szerintem sem jó ötlet Jennyfer Lopezt összehasonlítani bármilyen átlagos korabéli nővel. Biztos jó genetikája van, de smink, világítás, botox és photoshop nélkül ő se így nézne ki. A genetika, a külső hatások és az életmód együtt felelősek azért, hogy ki milyen tempóban öregszik. Hiába lenne nekem elsőosztályú genetikám, ha répaföldön kapálnék tűző napon 30 évig, az bárkinek a bőrén meglátszana. De ugyanígy egy rosszabb genetikával, mondjuk könnyű , stresszmentes munkával, odafigyeléssel ( fényvédő, stb) sokat lehet tenni a bőrért.

2017. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!