Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert csufolnak a baratnoim?

Miert csufolnak a baratnoim?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondjak hogy nagyon alacsony vagyok (154cm) mert ok 160 felett vannak. Es hogy kezdjek mar valamit magammal mert olyan kicsi vagyok. Mindig letorpeznek.Miert csinaljak ezt? Neha mar nagyon banto amit csinalnak :( Es szerintetek is nagyoon alacsony vagyok?

13/L



2017. febr. 17. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy titkot: ez nem barátság!

Mert az hogy 6-7 cm-vel magasabbak nálad, már ok arra hogy piszkáljanak? Nem sokat számít az a néhány cm...

Meg mégis mit kezdenél? Nem fogsz gyorsabban nőni csak mert őket zavarja, hogy alacsony vagy. De egyébként miért is zavarja ez őket?

Nem vagy alacsony a korodhoz képest, rengeteget nőhetsz még. Remélem magasabb leszel náluk;)

2017. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Én kb 155 cm vagyok 25 évesen(legalább 10 éve nem változott). Igazából nem is érdekel mekkora vagyok. Örülök, hogy jók rám a gyerek ruhák is és így nagyobb a választék számomra, mint annak akik mondjuk igazán magasak nem csak tőlem 5-10 cm-vel.


Ehhez hozzá kell szokni, hogy letörpéznek, de ne vedd magadra. Majd megunják. Ha nem a magasságoddal, akkor a hajad/szemed színe miatt csúfolnának vagy azért mert van rajtad 5 deka felesleg. Ez ilyen korosztály.


Sokat csúfoltak engem is(igazából alaptalanul) és mostanra meg mindenki szerelmes belém. Legalábbis nehéz lenne egy olyan listát összeállítanom akik nem akarnak tőlem bármit is.

2017. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Én is nagyon alacson vagyok (nálad is alacsonyabb), és persze nekem is megjegyzik néha, milyen törpe vagyok, idegesítő, de túlteszem magam rajta. Viszont hogyha téged mindig ezzel csúfolnak, akkor más a helyzet. Szerintem mondd meg nekik, hogy nem esnek jól neked ezek a beszólások, és már unod a törpézést. Ha tényleg a barátaid, meg fogják érteni.

13/L

2017. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 152-153 cm vagyok 17 évesen.

Vigasztaljon a tudat, hogy vannak nálad kisebbek. :P

Ne érdekeljen mások mit mondanak! Én is utáltam, hogy ilyen pici vagyok de elfogadtam.

Ez olyan dolog, amiről nem tehetünk.

Engem is szoktak ugratni a barátnőim a magasságommal. :D Megtanultam nevetni rajta.

Sőt! A legviccesebb az egészben, hogy mindig is magas lányok voltak a legjobb barátnőim.

Képzelheted milyen komikus látványt nyújtunk a folyosón sétálva. :D Én a hobbit méretemmel,mellettem a nyakigláb barátnőmmel.:D

Fel a fejjel! :)

2017. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Aki 'csúfol', az NEM barát.

Ha csak ezzel tudnak foglalkozni, a többi tulajdonságoddal meg nem is törődnek, akkor nekem egyáltalán nem tűnnek intelligensnek.

Elárulom, én kereken 150 centi vagyok. Eddig csak egyetlen egy lánynak volt mersze letörpézni, de már rég elfelejtettem,mert semmi nem lett hozzám képest, mégsem lett olyan menő az életben,amennyire ő annak tartotta magát.

Egyébként mindig nőiesen öltözködöm, büszke vagyok arra,hogy formás vagyok és jó alakom van, illetve szép arcom. Már tisztában vagyok a tehetségeimmel is - legyen neked is önbizalmad, azokat a csajokat pedig hagyd a francba. Nem hozzád valók.

Én is nagyon nehezen fogadtam el,hogy alacsony lettem (pedig 12 éves koromig magasabb voltam a kortársaimnál), de később ez a kutyát sem fogja értékelni. Aki magasság alapján választ barátokat,szerelmet, az egy utolsó primitív proletár.

2017. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, 158 centi és felnőtt nő már, és a világ legszexibb, leg gyönyörűbb NŐJE!
2017. febr. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A normális tartományban van ez a magasság, még felnőtteknél is.

Nekem a húgom egyidős veled, és 158 cm körül lehet. Van olyan barátnője, aki sokkal alacsonyabb, és 1 évvel idősebb is nála. Szeretik egymást.

Biztos fogsz még nőni, mert a kamaszkor elején jársz.

A barátnőid meg bunkók, hogy ilyet meg akarnak változtatni benned. Biztos vagyok benne, hogy van más, veled egykorú és neked szimpatikus diáktársad is.

2017. febr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert gonoszak.És valószínűleg irigyek valamire,ezért bántanak,hogy neked rosszabb legyen
2017. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És nem,nem vagy nagyon alacsony.Ideális a magasságod.19/F
2017. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert szemetek, aztán ha beállnék melléjük 178 centi +magassarkúval egyből menne a károgás hogy "bőőőőő zsiráf".

Örülnek hogy valakinek rosszabb mint nekik, nekem is van 160-as barátnőm, jó 1-2x szemétkedem vele és a szeméylsége miatt néha terror törpének hívjuk de amúgy ha belegondolok hogy gatyát meg 41 es szép cipőt találni milyen "könnyű", lehet ő járt jobban.

2017. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!