Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kevés pènzből is lehet valaki...

Kevés pènzből is lehet valaki igényes, csinos?

Figyelt kérdés

Ruhám van valamennyi, persze turis. Azokat szerencsére nem kell vennem, majd csak télre kabátot.

De persze nincs annyi holmim mint más fiatal nőnek.

Sminkelni szoktam, de csak alapszinten, mert enyhén problémás a bőröm.

Fodrászhoz járok, de csak egészségügyi vágásra, hosszú hajam van.

Nincs festve, nem is akarom elkezdeni, méret ha egyszer nem lenne rà keret, akkor sokkal igénytelenebbül néznék ki kopott, lenőtt vagy épp elrontott hajjal.

Ugyanemiatt nem vasalom és nem göndörítem, mert az nyilván nagyobb ápolàst igényel, mintha nincs ennek kitéve.

A bőrömmel törődök, de kozmetikus maximum fél évente fér bele.

Csak így elgondolkodtam, vajon aki rám néz, az látja, hogy nem tudok sok pénzt fordítani a külsőmre?


25l


2019. máj. 27. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmes emberek nem ez alapján fognak megítélni, a többivel meg ne foglalkozz.
2019. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom csinos lehetsz
2019. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

25 évesen kár, hogy ezen az agyi szinten vagy.

Akkor most szerinted igénytelen vagy? Szerinted csak sok pénzből lehet valaki csinos?


És milyen az alakod? Sportolsz? Vékony vagy? A mosolyod szívből jön?

A külső kisugárzás belülről jön. Hiába adsz magadra, ha olyan vagy, mint egy jégkirálynő és süt rólad a búvalb..szottság.


És nemcsak turi létezik. Kínaiakban is rengeteg olcsó szép és divatos ruha van.

És csak úgy nem mellékesen megkérdezném, hogy ennyi évesen gondolom dolgozol, akkor mégis mire megy el a pénzed?

Fodrászhoz se szükséges menni, megkéred anyukádat, vagy barátnődet, vagy párodat, hogy vágja le a hajvégedet.

Kozmetikushoz se kell járni. Elég, ha egészséges vitamindúsan étkezel, napi 2 liter vizet iszol és rendszeresen sportolsz, pl. otthon, vagy lemész futni.

2019. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
25 évesen nem érzed gáznak hogy napi 3 kérdést raksz ki magadról?
2019. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Nemreg neztem az Instvanffy Emma egyik ruhabemutatos videojat. A lany alapbol penzesnek tunik, tekintve, hogy divattervezonek tanul Angliaban, de mondta, hogy rengeteg ruhaja a Humanabol van, 200 forintokert vette oket.

Ha van stiluserzeked, es jol ossze tudod valogatni a darabokat, nem mondja meg senki, hogy turibol oltozkodsz. Szerintem az a fontos, hogy szettekben gondolkodj, es ne ossze-vissza vegyel kulonbozo stilusu ruhakat, hanem ha megtetszik egy nadrag, akkor ahhoz valassz egy felsot, es tudd, hogy melyik cipoddel, taskaddal tudnad hordani.

A tipikus gazdag csajokhoz nem fogsz hasonlitani (sok alapozo, szemoldokkontur, muszempilla, festett, pothajas frizura, draga karorak, hatalmas Nike cipo, stb.), de szerintem nem is ez a cel.

Inkabb az igenytelenseggel tud valaki csoronak kinezni. Gyurott, kopott, alakhoz nem megfelelo szabasu ruhak, nem karbantartott testszorzet, koverseg...

2019. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan hányszor fogod még ezt megkérdezni? Ennyire szomjazol vadidegenek megerősítésére, véleményére?
2019. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyszer nem kérdeztem még csak hasonlót se, de biztos...
2019. máj. 27. 12:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Az igényesség nem pénz kérdése. Mondjuk nálam ez az alapvető ápoltságot jelenti (fürdés, fogmosás, tiszta ruha), a smink nem tartozik bele. Csinosan öltözködni meg a turiból tök jól lehet, én sokáig vásároltam plázás boltokban, de pont azon gondolkozom, hogy be kéne nézni egy turiba, mert egyedi cuccokat keresek. Egyébként barátnőm csomószor vett már pl. Hádából vadi új márkás cuccokat, még a címke is rajtuk volt.

Én amúgy még életemben nem tettem be a lábam kozmetikushoz és nem is tervezem, mert herótom van, ha piszkálják a bőrömet. Ápolom itthon, ahogy a hajam is, én is csak évente 1-2 alkalommal vágatom le, de semmi baja és szép is a környezetem szerint. A rendszeres vasalás/göndörítés meg nagyon nem tesz jót.

2019. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2019. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem fel kéne keresned egy pszichológust mert nem normális hogy hónapok óta ezen pörögsz. Heti többször felteszed ugyanezt a kérdést, már ezren leírták hogy nem gáz a turis ruha, nem gáz ha nem sminkelsz amíg tiszta, igényes hatást kelt a külsőd senkit nem érdekel honnan van. Akit meg igen az eleve levegőnek néz. De komolyan beteges már hogy ezt ennyiszer felteszed.
2019. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!