Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ilyen lány manapság már...

Egy ilyen lány manapság már igénytelennek számít?

Figyelt kérdés

Öltözködés:

-kicsi ruhatára van

-a ruhák 90%-a turis

-a ruhák átlagéletkora 3-5 év

-csak olyankor vásárol, ha muszáj

-maximum negyedévente egy új ruhadarab, de van, hogy ritkábban


Bőrápolás, hajápolás:

-sajátmárkás vagy olcsó drogériás termékek

-rendesen felépített, a bőrtípusának megfelelő rutin egész évi fényvédellemmel ill hetente kétszer hidratálómaszk

-hajtípusának megfelelő hajápoló rutin

-nincs hajfestés

-nincs hajvasalás, göndörítés

-fodrász 2 havonta (egészségügyi vágás) olcsó vidéki szalonban

-szőrtelenítés otthon 2-3 naponta borotvával

-fogorvosi kontrol félévente


Smink:

-alap smink (BB, korrektor, szempillaspirál) olcsó, drogériás natúr termékekkel


Körömápolás:

-natúr rövidre vágott

-ritkán házilag festve (natúr színre)


Sport:

-otthoni edzés tornavideókra


20-as korosztály


2019. máj. 25. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Most gondolom visszaigazolást vársz, hogy nem vagy igénytelen, sokan ennyit se adnak magukra, stb.

De te is tudod hogy nem vagy igénytelen, csak megerősítést vársz.

Csak szerintem tök felháborító ez a kérdés? Miért lennél igénytelen? Attól hogy ritkán veszel meg turiban, lehet hogy tök jó ruháid vannak.

és "rendesen felépített, a bőrtípusának megfelelő rutin egész évi fényvédellemmel ill hetente kétszer hidratálómaszk" hát tényleg rohadtul igénytelen vagy...

Még csak nem is az, hogy azért gondolnád magad igénytelennek, mert nem sminkelsz, pedig a nők nagy része pontosan ennyi sminket használ.

A körmöddel is foglalkozol, és edzel...

Ennyire szükséged van rá hogy mondják neked hogy adsz magadra? Mint amikor a vékony csajok mondják hogy dagadtak, mert hallani akarják, hogy jó az alakjuk, meg milyen szépek és vékonyak...

2019. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Volt már, hogy beszóltak, mert hogy "túl olcsók" a dolgaim, illetve hogy magára adó személy nem turizik, mert tudja, hogy megérdemli az újat.


Illetve a stílusom is semmi extra, az ilyen ruhákat/szetteket szeretem:

[link]

[link]

2019. máj. 25. 15:16
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Az ellenkező nembe tartozok, és őszinte leszek gőzöm sincs mitől igénytelen egy nő(smink téren). Tehát nekem már akkor is igényes ha felvisz egy szempillaspirált és fényes a haja.

Amúgy meg általában a nők szokták egymást igénytelenezni ezáltal sarkallva egymást a költekezésre.

Az a 2 ruha meg szerintem rendben van. Mármint én mindig örülök ha ilyen ruhában látok lányokat mert nagyvárosokon kívül ezek "nem menők" és talán épp emiatt nekem ezek kicsit különlegesek.

2019. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy igénytelen.
2019. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de én nő vagyok és hasonló a stílusom, mint neked. Annyi, hogy turiban ritkán találok magamra valamit, általában Orsayban meg Takkoban vásárolok, egyik se drága bolt. Viszont, hogy a nagyobb igényű nők vagy a férfiak mit szólnak, az egy másik kérdés.
2019. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ideális, bár jobb lenne a nulla smink. :D Meg a természets sampon stb.


Az egészségügyi vágás azmiaz?

2019. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Igen, a mai szétaberrált világban az. Jó reklámmal ki kell mosni az emberek agyát, hogy kell ez neked, meg megérdemled te ezt. Meg meg. Akinek nincs ma ármányi, meg májkulkorsz cucca, az senki. Az se baj ha kínai gagyi, de legyen. Csak el kell hitetni a néppel, hogy a szolika, hajfestés, műkörömcsi stb mind mind az igényesség jelei. Aztán már csak a pénzt kell számolni. Lényeg hogy minél többet le lehessen húzni az emberekről.
2019. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Tudod mit jelent az a szó, hogy igénytelen?

Nem tudom melyik a rosszabb, hogy annyira hülye vagy, hogy nem tudod, vagy hogy tudod, csak egy kis fényezésre vágysz, hogy növeld az egód.


Igénytelen: nem mosakszik / nem ápolja magát / nem ad magára / koszos / szakadt / undorítóan viselkedik


Értem?!?!?!

2019. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
^ az igénytelenségbe az is beletartozik, hogy mit hord. ;)
2019. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!