Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Bella Hadid vagy Palvin Barbi...

Bella Hadid vagy Palvin Barbi a szebb?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 22:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%
Igen, azzal a NAGY combjaval, ami normalis meretu, ami izgato egy normalis ferfi szamara, a bella hadid teste abszolut nem idealis, de nyilvanvaloan az is jobb mintha tulsulyos lenne, meg mielott valaki dagisag propagandatornak szolitana, de a palvinon levo hus jol nez ki, teljesen esztetikusan rakodik le rajta a zsir, aki ezzel nem ert egyet az vagy no, vagy valami feeder fetises csavo akinek 200kgs csajok kellenek
2021. febr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
61%

nincs baj palvin barbi testevel, jol nez ki, de full atlagos, az utcan minden 2. csajnak van legalabb ilyen alakja.


szamomra bella hadid teste tokeletes kb, latszik, hogy van belerakva munka. vekony, de szerintem meg pont nem tul vekony, nyulank, hosszuak a labai,!szuper a derek-csipo aranya. o extra, a palvin barbi meg atlag (alakra).

2021. febr. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
88%

Lehet hogy a bella tobbet dolgozik az alakjaert, ezt nem cafolom, de az biztos, hogy a palvin teste noiesebb, es szerintem ez is elegge atlagon feluli



Szerintem a palvin teste sokkal izgatobb (es nem csak a teste, de ez most nem tema)



[link]


[link]



Persze ezt ferfi szemmel irom, nem mint ruhatervezokent, tehat en arra szavazok akit szivesen dugnek, nem arra akire ruhat akarok aggatni egy kifuton, utobbira lehet valoban alkalmasabb a bella, mar csak a magassaga miatt is

2021. febr. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
74%
most minden egoizmus nelkul, de nekem 0 edzessel es dieteval, szerencses genetikaval van kb olyan alakom, mint palvinnak. lehet, ezert nem erzem nagy szamnak. mig bella teste olyan, amirol tudom, hogy mozognom meg dietaznom kene hozza, nokent nekem ez az idealisabb. de valahol orulok, h a ferfiaknak mas a velemenye es jobban bejon nekik az atlagos:D
2021. febr. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Attol meg, hogy egy bizonyos testbe munkat kell fektetni, meg nem biztos, hogy vonzobb is lesz


pl ferfiba ez a test a felso 0,0000001%-nak van meg:


[link]


De ettol fuggetlenul nem ez lesz a vonzo, pedig tobbet tesz erte, mint az aki csak lenyom 100-200 fekvotamaszt reggelente melo elott



Persze sarkos pelda, de igy erthetobb szerintem

2021. febr. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
86%
Szoval ne mindenkeppen akarjal bella hadid szeru testet, mert a palvine vonzobb, termeszetesen ha szupermodellnek keszulsz akkor inkabb a bella rutinjat kovesd
2021. febr. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
38%
Bella rengeteg munkalehetőséget kap, mindig látni őt kifutókon, Palvin meg semmit. Még arra se hajlandó, hogy ha olyan gyenge, hogy nincs akaratereje lefogyni, akkor leszívassa a combjait. Férfiként mondom, nekem az ilyen hozzáállás baromi taszító ami a Palvinnak van, Bella legalább tesz valamit az alakjáért. Palvinnak önálló gondolatai sincsenek, az instagramje is csak a fejéről szól, rohadt zavaró az ilyen férfi szemmel, a dugáson kívül semmit se tudnék csinálni Palvinnal, Bella legalább rak ki dolgokat a hobbijairól is. Nekem Palvin baromira mű, kb. annyi egyedi-önálló gondolata lehet, mint egy kiöntött valaminek.
2021. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%
Te tuti nem vagy ferfi xddd
2021. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
76%
vagy tuti nem hetero..
2021. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
17%
Férfi is, hetero is, de úgy látszik ti igénytelenek.
2021. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!