Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szép lányok, ti miért nem...

Szép lányok, ti miért nem mentetek el modellnek?

Figyelt kérdés
Ha megvannak hozzá az adottságok mi volt az akadály? Egy modell nő sokat keres, bejárja a világot, és még a munkája is szórakoztató.

2022. jún. 14. 16:00
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az álmom a doktorálás és inkább a tanulással foglalkozok.

Az alakom és az arcom egyértelműen meg lenne hozzá, de egy szép és sikeres nő jobb, mint egy szép nő :)

2022. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:

#1 Mert a szép modellek nem sikeresek? Nézd meg pl Palvin Barbit. Nekik nem kell belebolondulni a tanulásba, és úgy élvezhetik az életet. Persze mindenki maga dolga, vágya, és élete, de ha én egy szép nő lennék biztos modellnek mentem volna. Ez nem is kérdés.


F

2022. jún. 14. 16:10
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Mert a 180 centim ellenére nem kosarazom, és a lassan 9 éves karate tanulásom ellenére nem megyek kidobónak.
2022. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
kerdezo szerinted a modellkedes annyibol all hogy szepnek szuleti az ember? testedzes, dieta, nyelvtudas, networking tuti nem kell hozza?
2022. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
#4 Az első három nem nagy szám, a networking pedig könnyedén megoldható ha minden más megvan.
2022. jún. 14. 17:13
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Egy modell kb 10 évig tud jól keresni és nagyon kemény munka. 14-25 év között figlalkoztatnak csak. Ha az eszembe fektetek be, akkor nem kell 30-40-50 évesen se pasiknak pucsitani, csak akinek én akarok. A megkeresett pénzem egyre több lesz. A modellek nagy része elszorja a pénzt, szerfüggő lesz és valami gazdag pasi pincsikutyájaként végzi boldogtalanul. Jobb esetben.
2022. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

#6 Ezt a statisztikát mégis honnan szedted össze? Mi benne olyan nagyon kemény? Nem kell az embernek szétedzenie magát, mert egyik női modell se izmos, maximum fitt, de ha csak karcsú és formás az is elég.


Palvin Barbinak biztos sanyarú élete lehet, és bánja hogy nem kell gűrcölnie 24/7. Már több pénze van mint neked valaha volt, van, és lesz.

2022. jún. 14. 17:47
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

#7 nem csak egy nonek, de egy ferfinak is szigoru dietan kell lennie amig a karrierje tart. fotozasok egesz nap tarthatnak, pozolni, oltozkodni, studiokban baromi meleg van a lapmak miatt, a feny a szemedbe, talpon lenni 10+ orakat nem egyszeru. plusz utazas, egyeztetes, stressz, megkapod-e a munkat vagy nem. ja es aki nem azon a szinten van hogy celeb statusza (is) van az egyaltalan nem keresi szarra magat.

nem tudom te milyen alomvilagban elsz kerdezo, a modellkedes nem abbol all hogy odaallsz a kamera ele, mosolyogsz egy kicsit es egybol megjelenik par millio a szamladon.

2022. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Azert, mert nem erdekelt sosem es ez a munka nem en vagyok.
2022. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

#8 Te se tudsz többet erről mint én, csak keresed a kifogásokat. Minden munkának van hátránya, de a modellkedés nem annyira borzalmas, és embertelen foglalkozás mint amilyennek te próbalod beállítani.

Talpon kell lenni 10+ órákat, meg a f_szomat...

2022. jún. 14. 18:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!