Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szép lányok, ti miért nem...

Szép lányok, ti miért nem mentetek el modellnek?

Figyelt kérdés
Ha megvannak hozzá az adottságok mi volt az akadály? Egy modell nő sokat keres, bejárja a világot, és még a munkája is szórakoztató.

2022. jún. 14. 16:00
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

Te amúgy nagy tévhitben vagy kérdező. De nem csak te,sokan.

Egy modellnek nem szépnek kell lennie, hanem érdekesnek, karakteresnek.

Kell lennie benne valaminek amitől el tudja magát adni.

Lehet csúyna is, csak ne legyen hétköznapi. Mondjuk lapozgatsz egy magazint, hiába látsz szép lányokat benne, ha egyszer annyi szép lány van, aki csak szép, hogy meg sem jegyzed.

Azt jegyzed meg ami valami miatt fura lesz, és emiatt jobban megjegyzed a terméket is amit árul.

2022. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
#51 Tudom hogy egy modellnek érdekesnek, és karakteresnek kell lennie, csak ezt nem írtam oda a kérdésemhez. Nyilván nem az átlagos kirakatbaba fejű nőknek kellene szerencsét próbálniuk.
2022. jún. 17. 20:09
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

Volt régen egy műsor a Topmodell leszek.


Abban sem a klasszikus szépségeket választották ki a végén. Azokat akiket te szépnek mondanál vagy az átlag szépnek mondana.

(bár nem tudhatom, relatív kinek mi a szép) Igaz, hogy megrendezett showműsor volt, de annyi valóságalapja volt a dolognak, hogy nem a helyeske, babaarcú, angyali tekintetű lányokat keresték benne. Lehet vannak ilyenek is, de nem ez az általános.


Volt egy ilyen lány is, meg is mondták neki, hogy szép szép, de unalmas. Nem tudják eladni a megrendelőnek. 12 tucat. Nincs benne semmi plussz. Kimennek az utcára és kapásból 20 olyat találnak.

Meg nagyon fontos a kisugárzás. Hiába szép valaki ha egyszer olyan semmilyen. Ha olyan mint szomszéd Juliska, nem tudnak belőle annyit profitálni.

Lehet, hogy sok szép lány szeretne modell lenni, de közülük kevésnek sikerül, mert nem annyiból áll, hogy szép vagyok, megyek modellkedni. Még akkor sem feltétlen ha magas és vékony valaki.

Meg ha valaki túl érzékeny, az első kritika után elsírja magát az meg se próbálja.


Szeretnek Eva Longoriával is példálódzani, főleg a tinilányok, bíztatják egymást, hogy "hiába vagy alacsony ő is az és mégis modell lett, te is az lehetsz."

Ja, csak ő azért modellkedett mert színészkedett is, meg meztelenkedett, így modellként is alkalmazták, de nem a magas nők között a kifutón valószínűleg, mert ha nem kapták volna föl, nem valószínű, hogy a fotómodell ügynökségek szóba álltak volna vele 150 valahány centisen. Abszurd.


Gátlástalannak sem árt lenni, lehet, hogy pucéran kell idegen fószerek előtt vonaglani akik csorgatják ott a nyálukat (majdnem lábukat írtam :D)


Bizonytalan az egész szakma, már ránézésre látják kiből lehet modell és kiből nem, ezért sem vonza az embereket. Megalázó az egész.

2022. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
#53 Tudom miről beszélsz, és igazad van. Eva Longoria tipikusan a 12 tucat kategória. Szép, mondhatni barbi baba arc, de már csak ezért se érdekes és nem is különleges. Semmi extra nincs benne, amivel kitűnhetne a szűrke ködből, vagy amitől magávalragadó lenne. Legalább is szerintem.
2022. jún. 17. 20:53
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
Modellként érdekes olvasni a válaszokat, hogy ki mit gondol a dologról. 8 éve vagyok a szakmában, eleinte gyerekmodellként. Vannak dolgok, amikkel egyetértek, és olyanok is, amikkel nem. Rengeteg válasz jött, így nem fogok egyesével reagálni mindre, viszont az például nem feltétlenül igaz, hogy miután kiöregszik valaki a modellkedésből, nem lesz mit csinálnia. 16 éves vagyok, szépen haladok az érettségi felé, illetve már tudom, hova fogok menni egyetemre. Ezzel nem magamat akarom védeni, csak mondom, hogy ez azért nem ilyen fekete-fehér. De egyébként tényleg kemény dolog, van, hogy 6 órákat kell állni egy fotózásnál, illetve a kifutó sem egy stresszmentes sétálgatás. Azt is megértem, aki nem szeretne modellkedni, viszont mindezek ellenére én nagyon élvezem ezt, de persze nyilván tudom, hogy ebből nem fogok megélni egész életemben. 🙂
2022. júl. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!