Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Elmenjek castingra?

Elmenjek castingra?

Figyelt kérdés
Nemrég leszólítottak, hogy érdekelne - e engem. Ez az ügynökség általában statisztákkal foglalkozik és lenne valamikor egy úgymond meghallgatás ahol kisminkelnek és fotókat készítenek rólad. Nem mondtak sok információt, de megérné? Kiket kereshetnek ha csak úgy leszólítanak az utcán?

2022. jún. 24. 19:35
1 2
 1/14 NTBS ***** válasza:
78%
Ezt neked kell eldönteni. A casting szóról speciális munkakör jut eszembe. Szerintem, ha statisztikust akarnak, akkor nem kellenek fotók. Max. egy fényképes önéletrajz.
2022. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vigyázznék az ilyen dolgokkal,és hagynám a fenébe.Láttad már a Köpök a sírodra 2-t?
2022. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Előtte mindenképp nézz utánuk
2022. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Egy időben jártam casting ügynökségekhez, műsorokban statisztáltam. (általában tapsolás, néha egy háttérember szerep filmekben). Azoknak az ügynökségeknek, ahol van munka, nem kell sehol reklámozniuk, meg embereket leszólongatniuk, mert a regisztrációs napokon kígyózó sorok állnak így is az iroda előtt, hiszen az emberek adják tovább az infot ismerősöknek és mindig van jelentkező. Ahol nem látsz ilyen sorokat, azt sürgősen felejtsd el, mert csak lehúznak pénzzel és soha nem kapsz semmilyen munkát.
2022. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha fizetni kell regisztrációért / tanfolyamért, akkor valószínűleg csak lehúzás. Ha lehet, ne egyedül menj, kísérjen el valaki, sosem lehet tudni...

Egyébként engem is leszólítottak egyszer, fizetős modell tanfolyam volt.

2022. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne mert megijednek tőled😄
2022. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Miért ijednének meg tőlem?😅
2022. jún. 24. 23:51
 8/14 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Sokszor kamu az egész. Volt már ilyen. 15 éve nagy divat volt, hogy hirdettek válogatást (gyerek és felnőtt is). Ott derült ki, hogy ez neked pénzbe fog kerülni, te dönthetted el, hogy mennyit ér és hogy hány helyre küldjék szét a képeidet, aztán csak várni kell, hogy jelentkezzenek.

Összeszedtek egy halom pénzt és utána mentek másik városba. Aztán a céget is megszűntették.

2022. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi vagyok, hívtak engem, viszont nem voltam a telefonnál, de visszahívásom nem veszik fel. A telefonszámnak valaki utána tud járni?😅
2022. jún. 25. 11:11
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

telekom.hu/tudakozo

kihivott.hu

Meg Google-ben rákereshetsz a számra.

2022. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!