Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyire van rendben ez, hogy...

Mennyire van rendben ez, hogy egy elhízott transz nőt választanak szépségkirálynőnek?

Figyelt kérdés

Kezdem úgy érezni, hogy teljesen mindegy, mit teszek, hogy jól nézzek ki, majd jön egy ilyen és úgyis ő lesz a nyerő??


[link]


"Láttam, hogy Brían Nguyen nyerte meg a versenyt, és az jutott eszembe, vajon én hogyan érezném magam, ha egy nagydarab, biológiai hím győzne le, miután hónapokat töltöttem edzéssel, hogy felkészüljek a versenyre"


Hát ezt érzem én is!



2022. nov. 16. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Gratulálok, te vagy a harmadik!

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

Most azt adták ki feladatként odafent, hogy ilyen kérdéseket kell feltenni a gyakorin? Miről akarjátok elterelni a figyelmet?

2022. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
leszarom a politikát
2022. nov. 16. 18:01
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez a zeitgeist. 10-20 év múlva mindenki megunja és elmúlik. Akik ma vannak versenyképes életkorban, azoknak szivacs.
2022. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Emperor's new clothes
2022. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

A divat sosem a racionális gondolkodásról és az emberi jólétről szólt. A pénzcsinálás mozgatja akár mások megbotránkoztatása árán is.


Tessék: 20 éve a heroin függők voltak porondon.

[link]

2022. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Eléggé leszarom. Azt pl megértem, hogy sportolónők akiknek egy élet munkája van a teljesítményükben, kibuknak azon, mikor egy férfinak született transz legyőzi őket, és mondjuk emiatt nem jutnak ki valami világversenyre. De hogy valami majomsegglyuk-alsó szintű amcsi kisvárosban kit választanak egy ilyen nevetséges verseny kiralynőjének, hát pont kit érdekel. Amúgy is oda van írva, hogy nem csak a szépséget nézik, hanem más szempontokat is. Lehet a faszicsajnak ennyire szép lelke van, vagy mit tudom én.

Nyilván ez ennyi volt, tovább nem jut majd, a Miss Americát nem ő fogja megnyerni. Ha a zsűriben láttak volna olyan csajt a felhozatalban aki esélyes lehet a nagy versenyben, akkor biztos azt juttatták volna tovább. De őszintén nézd meg a többit is, az egyik a pókot kiharapja a sarokból, a másiknak olyan feje van mint aki belerohant egy serpenyőbe, a harmadiknak vastagabb a karja mint egy menzás konyhásnéninek... Most csúnya vagyok, hogy body shamingelek, de tök őszintén egyik csaj sem egy szépség. Nyilván a zsűri is látta, hogy tök mindegy, mivel valódi esélyes nem volt, így megválasztották a transz csajt, mert ő sem szép ugyan, de legalább nyertek vele 5 perc hírnevet.

2022. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
Az én életemre nulla hatással van, pont lesz-rom, de őszintén mondom.
2022. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7: annyira leszarod, hogy azért kommentelsz a témában?
2022. nov. 19. 11:56
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Megkérdezted az emberek véleményét, az én véleményez az, hogy mivel nem befolyásolja az életem, nem üti meg az ingerküszöbömet. :)
2022. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezért hát leírod másodszorra is, hogy nem üti meg. Értem.
2022. nov. 19. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!