Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem tetszik nekem, hogy...

Ha nem tetszik nekem, hogy egy kövér férfi nyer meg egy szépségkirályNŐ választást, akkor transzfób vagyok?

Figyelt kérdés

Róla van szó:

[link]


És róla, ahogy épp sültkrumplit eszik, miközben büszke az elért eredményre:

[link]



2022. nov. 16. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez transzfóbia
Nem, ez csak normalitás
32 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
98%
Alapbòl a szèpsègverseny is egy beteg dolog.
2022. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
98%
Ha ennyire zavar, mièrt nem szavaztàl màsra a közönsègszavazàson? Xd
2022. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

Tegyétek még fel hússzor ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

De aztán ne p*csogjatok, hogy a "ballib" média foglalkozik állandóan a transzokkal.

2022. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, még soha, sehol sem történt megbundázott verseny!!! Főleg valami noname kisváros helyi szépségversenyén!!
2022. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
3; te se foglalkozz akkor azzal, hogy törvényt hoznak ellened, azzal se, hogy házasodhatsz-e és fogadhatsz-e örökbe, és ne menjél ki évente kétszer magadat riszálni az utcára, mert azzal is csak a télmával foglalkozol. Megteszed ezeket? Akkor majd én sem foglalkozom ezzel.
2022. nov. 16. 13:18
 6/52 A kérdező kommentje:

4; ahogy a cikk is írja:

"Ad egy. 2015-ben egy bizonyos Ángela Ponce nevű illető nyerte meg a Miss Cádiz szépségversenyt." (ez egy helyi szépségverseny)

"Csakhogy röpke három év elteltével Ángela már Spanyolország szépe lehetett, hogy azután Nevada állam és Új-Zéland is plasztikai sebészek gondos (és drága) munkájával készített dögös transznőcit válasszon a legszebbnek. Ezzel szemben Nepáltól Kanadán át Németországig eddig csak a döntőkbe kerültek be született férfiak;"



Ennyit arról, hogy semmi jelentősége nincs ennek a helyi "kis" versenynek.

Amúgy se értem, miért lenne korrektebb attól a győzelem, hogy helyi szinten rendezik? Akkor a helyi szintű lánytól veszi el a kövére férfi a győzelmet.

2022. nov. 16. 13:21
 7/52 anonim ***** válasza:
98%
#5: Mégis mi köze a kettőnek egymáshoz? Az, hogy törvényeket hoznak ellenem, engem közvetlenül érint. De mondd csak, a te életedet hogyan is érinti az, hogy egy isten háta mögötti amerikai kisvárosban egy transz nő lett a szépségkirálynő?
2022. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
97%

Imádom, hogy annyira küzdötök az ellen, hogy a meleg lobbit lenyomják a torkotokon, hogy egész nap ezerrel keresitek a melegekről és transzokról szóló híreket. =D

Bár végül is lehet benne logika. Elébe mentek az eseményeknek. A lobbisták már feleslegesen mennek, ti már mindenből naprakészek vagytok.

2022. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
98%
Ès ezek utàn mondjàm a jobberek, hogy a baloldal àlproblèmàkkal foglalkozik. Xd
2022. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy szépségkirálynő választás volt. Választás, érted? A kisváros lakói megszavazták, hogy szerintük az a srác a legszebb lány. Szóval ha neked problémád van az eredménnyel, akkor igazából a kisváros lakóihoz kellene menned reklamálni, hogy szavazzanak másként, mert neked nem tetszik a győztes. Szóval itt hiába és fölöslegesen puffogsz, mi legfeljebb hümmögni tudunk a kirohanásaidra, de érdemben tenni aligha bármit is.
2022. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!