Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedés? Szerintetek...

Modellkedés? Szerintetek belekezdjek?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetek fotó modell 160cm vagyok voltam már fotózásokon van portfólióm is többen mondták már hogy menjek modellnek mert az arcom meg van hozzá és hogy az alakom is adott hozzá hosszú vékony lábaim vannak nem tudom hogy belekezdjek-e félek a csalódásoktól!! :/ szerintetek?

és milyen ilyen modell ügynökségek vannak??



2012. febr. 23. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:

160 centi / hpsszú, vékony lábak..

Nem vagyok modelltudós, de a 160 centi nem üti kicsit a hosszú lábakat?

2012. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint amiatt mondom, hogy alacsonyabb vagy az átlag modellméretnél..
2012. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy kép, akármi nélkül ezt nehéz megmondani, sőt, elég költői akérdésed, h belekezdj-e...
2012. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezen én is fent akadtam, hogy 160 centihez hogy jöhet egy hosszú láb? :D
2012. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem nem vagy (még) elég magas hozzá, de azért próbáld meg. [link]
2012. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
úgy jönnek a hosszú hogy most mértem meg magam és nem is 160 centi vagyok már ha nem 168 csak régen mértem meg a magasságom és a lábaim magasabban vannak mint pl anyukámnak ő 170cm de a csípőm magasabban van mint az övé :))
2012. febr. 23. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehetnek a lábaid magasabban? :D:D
2012. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
úgy érti, hogy a lábai hosszabbak, mint az anyukája lábai, tehát az ő csípője magasabban van, mint az anyukája csípője. :)
2012. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha 14 alatt vagy, talán.

Ha felette, akkor már nem nagyon leszel mostanában 173 centi+, szóval esélyed a modellszakmában 0. És még a magasságod sem jelent semmit. Portfóliója minden második kislánynak van, mert kisírta apucitól, persze az összes barátnő támogatja, de ettől még nem lesz senki modell. Az egy kemény szakma, sok időt, pénzt és kitartást igényel. Ha kételkedsz, akkor lehet nem neked való, mert csalódás az bizony van benne elég. Egy fotós vagy megrendelő sem pátyolgatja majd a lelked, hanem közli, hogy ronda vagy, béna vagy, nyomorék vagy, és csinálhatnád normálisan is, ha már méltóztatnak veled dolgozni. Ezek után pedig mosolyogva kell tovább csinálnod, nem hisztizni és sírni pl.

Azt meg, hogy fotómodell, felejtsd el, olyan gyakorlatban nincs. Mivel van annyi magas és szép lány portfólióval, a legtöbb ügynökség csak addig foglalkozik egy olyan lánnyal, aki nem alkalmas kifutótól kezdve mindenre, amíg apuci ki nem fizeti a pénzt a portfólió miatt nekik.

Hát, hogy belekezdj-e, azt mi nem mondhatjuk meg. Kép alapján se tudnánk, hogy lelkileg alkalmas vagy-e. Ezeket gondold végig, aztán döntsd el te magad.

Ügynökség annyi, mint a nyű, válaszd ki a neked szimpatikusat, érdemes olyat keresni, ami nemzetközi viszonylatban is elismert (náluk még munka is akad néha). Nagy modellek életrajzában találhatsz tippeket. :) Képet küldhetsz nekik, legfeljebb elutasítanak, a nagyobb terror akkor jön, ha érdekled őket. :D

2012. febr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. jelentkeztem egy modell ügynökséghez majd rá pár napra kaptam egy telefont hogy szeretnék ha fel mennék pestre egy castingra! Remélem sikerül egyenlőre most izgulok kicsit.. Arról pedig hogy lelkileg mennyire vagyok erős szerintem elég erős vagyok és egyébként 15éves vagyok! :))
2012. febr. 26. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!