Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vélemények az Art Models...

Vélemények az Art Models Agency-ről? Www.Artmodels.hu

Figyelt kérdés
Elv nagyon jók és kaptam tőlük visszaigazolást, hogy mennyek be hozzájuk, szerintetek mennyek be 180 cm-es fiú létemre?

2012. ápr. 21. 23:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
17
2012. máj. 13. 21:03
 12/18 anonim válasza:
Szerintem mindenképp menj be, nem veszíthetsz semmit, nem??
2012. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Bementem végül hozzájuk, de őszintén szólva nemhiszem, hogy bármi is lenne, mert csak csináltak egy 5-6 fotót így gyorsan+ki kellett tölteni egy jelentkezési lapot és kész. SEMMI több nem volt, nem is beszélgettek vagy kérdeztek bármit is, megcinálták a képeket és viszlát, szóval nem jósolok náluk magamnak sokat, DE ezek ellenére a fotóslány is nagyon kedves volt és az adminisztrátor srác is, csak hát nem hiszem, hogy lenne itt valami... :)
2012. máj. 28. 10:36
 14/18 A kérdező kommentje:
Mivel elvileg egy jó munkához jó porftólió kell, na itt szó se volt portfólióról, csak a lapon amit kitöltöttem ott kérdezték, hogy akarok-e de mondtam hogy nem, mivel már van egy(bár az egy sz@r)
2012. máj. 28. 10:37
 15/18 A kérdező kommentje:
bár msot kaptam egy sms-t h lenne munka a pénteki napon,visszahívtam őket h ráérek mondták elküldik a fotómat és h majd visszaszólnak, na hát péntek jócskán eltelt és nem is válaszoltak.
2012. jún. 12. 23:05
 16/18 anonim válasza:
Én is voltam náluk, nekem is csak egy lapot kellett kitölteni plusz csináltak rólam fotókat. Csak annyira izgultam, hogy rám szólt a fotós hogy oldódjak fel végre mert így nem tud fotózni. Szerintetek elrontottam? Mert ilyen modellt akkor biztos nem fognak kiküldeni, aki merem a fotókon :/ :( Szerintetek van még bármi esélyem?
2013. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Nemismertek válasza:
Van valami fejlemény az ügynökséggel kapcsolatba utolsó, és a kérdező személyében?
2014. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

haha a legtöbb válaszoló tuti hogy vagy ott dolozó booker, vagy manager, vagy valami hasonlü..


Legjobb ügynökség M.o-n? Ne nevettessetek..

Nem fikázom de azért attól elég messze áll... Statisztikát néztetek? Láttatok eredményeket? Melyik ügynökség mennyit dolgozott a Fashion Week alatt?

2016. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!